czwartek, 19 września 2024r.

Pucharowa przygoda Niwy trwa

Niwa Tęczki zaprezentowała się z dobrej strony w przedbiegach okręgowego Pucharu Polski.

Podopieczni Pawła Wysokińskiego rozegrali dobry mecz pomimo okrojonego składu. Po pierwszej połowie Niwa prowadziła po trafieniu Dawida Korycińskiego. Debiutujący na arenie okręgu siedleckiego Orzeł dochodził do sytuacji, ale był nieskuteczny. W drugiej połowie drużyna z gminy Zbuczyn wypunktowała rywali, wygrała 3:1 i awansowała dalej.

Niwa pozna rywala w kolejnej pucharowej rundzie już 7 sierpnia.

04.08.24, 17:00 – Zakole-Wiktorow

Puchar Polski MZPN Siedlce: Orzeł Barcząca – Niwa Tęczki 1:3 (0:1)

Bramki: Jakub Rastawicki – Dawid Koryciński, Bartłomiej Kaniecki, Paweł Wiśniewski

Niwa: Karol Dziedzic – Kacper Głuchowski, Kamil Kaniecki, Maciej Kaniecki, Kamil Kisieliński, Dawid Koryciński, Dominik Koszara, Jan Stolarczyk, Kamil Celiński, Bartłomiej Kaniecki, Paweł Wiśniewski. Grali także: Michał Kamiński, Adrian Gadamer

Sędzia: Przemysław Wójcicki (Siedlce)