piątek, 20 września 2024r.

Jastrząb wygrał pomimo kiepskiej skuteczności

Jastrząb Żeliszew po wygranej 4:2 z Olimpią Latowicz zameldował się w II rundzie Pucharu Polski MZPN Siedlce.

Niespodziewanie to Olimpia objęła prowadzenie w 20 minucie za sprawą Sebastiana Dziugieła. Końcówka pierwszej połowy należała do Jastrzębia. W 39 minucie do wyrównania doprowadził, a w 43 gola strzelił Michał Mularczyk. Tuż po przerwie Marcin Kuć zdobył bramkę na 3:1. Olimpia nie poddała się złapała kontakt. Nerwowo było jedynie przez 10 minut. Dublet Mularczyka rozstrzygnął losy meczu, w którym Jastrząb był na bakier ze skutecznością.

Jastrząb pozna rywala w kolejnej rundzie już 7 sierpnia.

04.08.24, 17:00 – Latowicz

Puchar Polski MZPN Siedlce: Olimpia Latowicz – Jastrząb Żeliszew 2:4 (1:2)

Bramki: Sebastian Dziugieł 20, Michał Chmielewski 67 – Jakub Grzebieliszewski 39, Radosław Szeląg 43, 77, Marcin Kuć 47

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Kamil Kielak, Łukasz Kordys, Wałentyn Mychajłow – Kacper Dymowski, Maciej Kuć, Marcin Kuć, Jakub Grzebieliszewski – Michał Mularczyk, Radosław Szeląg, Michał Gurbiel. Grali także: Paweł Jóźwiak, Mateusz Tosiński, Maciej Pazdyga, Bartosz Witan

Żółta kartka: Marcin Kuć

Sędzia: Arkadiusz Boruciński (Siedlce)