piątek, 20 września 2024r.

Osiem goli w Sobolewie

Wektra Zbuczyn zaczęła sezon 2024-25 siedleckiej okręgówki od wygranej 5:3 ze Zrywem Sobolew.

To nie było przesadnie udane spotkanie w wykonaniu Wektry. W pierwszej połowie za każdym razem gdy drużyna Damiana Krasuskiego wychodziła na prowadzenie po chwili traciła je po prostym błędzie. Do przerwy było 2:2. Po zmianie stron Wektra uszczelniła tyły i wygrała 5:3.

Dublet w pierwszym meczu nowego sezonu ustrzelił król strzelców poprzednich rozgrywek – Jakub Bobryk.

15 sierpnia o 11:00 Wektra podejmie Orła Unin.

11.08.24, 16:00 – Sobolew

Liga okręgowa: Zryw Sobolew – Wektra Zbuczyn 3:5 (2:2)

Bramki: Mateusz Kowalczyk, Przemysław Komar, Damian Kulik – Jakub Bobryk (dwie), Emil Michalak (k), Bartosz Karczmarek, Dominik Krupa

Wektra: Ernest Zbieć – Jakub Grodzicki, Emil Michalak, Dominik Piekutowski, Kamil Bobryk – Dominik Krupa (84 Michał Bobryk), Hubert Lubelski (60 Sebastian Szcześniak), Paweł Klewek (73 Damian Prokurat), Krystian Musiejczuk, Bartosz Karczmarek (86 Kamil Golec) – Jakub Bobryk

Sędzia: Piotr Woliński (Siedlce)