środa, 16 października 2024r.

Jastrząb zagrał na szóstkę z dwoma minusami (fotogaleria)

Jastrząb Żeliszew wygrał 6:1 z LKS Ostrówek.

Bohaterem pierwszej połowy był Michał Mularczyk, który ustrzelił dublet. Oba trafienie były efektowne, ale drugie z około 25 metrów było szczególnie urodziwe. Przy pierwszym golu urazu stopy doznał środkowy obrońca gości Michał Rydzewski. To nie był koniec pecha drużyny z powiatu węgrowskiego. Na początku drugiej połowy kontuzja dopadła drugiego środkowego defensora – Mateusza Ojdanę.

Po przerwie Jastrząb wypunktował rywali. Mularczyk skompletował hat tricka, Adam Niedziałek uzbierał dublet w cztery minuty, na listę strzelców wpisał się też Maciej Kuć. O honorowe trafienie dla gości z Ostrówka postarał się Kamil Krajewski. Drugim tytułowym minusem żeliszewian była czerwona kartka Kacpra Tosińskiego obejrzana w krótkim odstępie czasu niedługo po wejściu na boisko. Jastrząb wygrał 6:1 i przynajmniej do zakończenia meczu Czarnych został liderem tabeli.

20 października o 14:00 Jastrząb zagra w Kosowie Lackim z Kosovią.

« z 2 »

13.10.24, 11:05 – Żeliszew Podkościelny

Klasa A: Jastrząb Żeliszew – LKS Ostrówek 6:1 (2:0)

Bramki: Michał Mularczyk 8, 29, 86, Adam Niedziałek 64, 68, Maciej Kuć 74 – Kamil Krajewski 75

Jastrząb (wyjściowy): 1. Daniel Pazdyga – 8. Kacper Dymowski, 86. Wałentyn Mychajłow, 13. Jakub Strojek, 9. Daniel Jarocki, 11. Kamil Kielak – 7. Jakub Grzebieliszewski, 16. Michał Mularczyk, 69. Radosław Szeląg, 6. Maciej Kuć – 17. Adam Niedziałek

Ostrówek: 12. Kacper Decyk (75, 18. Jakub Wojtasiewicz) – 19. Jakub Rogala, 6. Mateusz Ojdana (48, 9. Kamil Krajewski), 4. Michał Rydzewski (10, 17. Wojtek Przyborowski), 13. Piotr Branicki – 14. Wiktor Januszewski, 8. Krystian Zasłona, 5. Krzysztof Nurkiewicz, 77. Damian Grotkowski (65, 16. Szymon Sołtysiak-Ciok) – 10. Sebastian Polewski, 7. Konrad Akonom (88, 20. Damian Morajko)

Żółte kartki: Kacper Tosiński (dwie), Radosław Szeląg – Piotr Branicki 35

Czerwona kartka: Kacper Tosiński (Jastrząb, za dwie żółte)

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)