środa, 16 października 2024r.

Niwa zakończyła rundę wygraną w Siedlcach (fotogaleria)

Na pożegnanie jesieni w grupie 2 Klasy B Niwa Tęczki wygrała 2:1 z MKL SEMP Siedlce.

Jako pierwsi drogę do bramki rywali znaleźli siedlczanie. To był dopiero trzeci gol drużyny Krzysztofa Cabaja w tej rundzie. Prowadzenie SEMPa utrzymało się pięć minut. O wyrównanie zadbał Bartłomiej Kaniecki. Do przerwy było 1:1.

Po zmianie stron Niwa przeważała, ale SEMP groźnie się odgryzał. W końcówce napór drużyny z gminy Zbuczyn dał efekt w postaci rzutu karnego, którego wykorzystał Kamil Kaniecki. W końcówce było sporo zdrowych emocji (słupek gospodarzy) i niezdrowych (czerwona kartka grającego trenera siedlczan), ale to Niwa po ostatnim gwizdku cieszyła się z wygranej.

Niwa przezimuje na czwartej pozycji, zaś SEMP na ósmej, ostatniej.

12.10.24, 18:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Niwa Tęczki 1:2 (1:1)

Bramki: Jakub Świniarski 29 – Bartłomiej Kaniecki 34, Kamil Kaniecki 88 (k)

MKL SEMP: 1. Oliwier Cegiełka – 13. Łukasz Wojtkowski (54, 22. Piotr Jasiński), 25. Krzysztof Cabaj, 17. Piotr Staręga, 16. Piotr Osiak – 5. Jakub Świniarski (72, 18. Mikołaj Sienkiewicz), 8. Kacper Grudziński, 9. Dominik Zienkiewicz, 11. Paweł Wielgosz, 15. Nikolas Świderski (46, 20. Hubert Olszewski) – 12. Bartosz Wojtkowski

Niwa: 1. Karol Dziedzic – 24. Rafał Romaniuk, 25. Kacper Głuchowski, 5. Maciej Kaniecki, 26. Adrian Gadamer – 29. Błażej Radomyski (46, 28. Krystian Radomyski; 27. 72 Tomasz Mikołajczuk), 7. Kamil Kaniecki, 8. Dominik Koszara (46, 32. Karol Dobrowolski), 10. Bartłomiej Kaniecki, 22. Dawid Koryciński – 9. Marek Kwasiński (46, 13. Paweł Wiśniewski)

Żółte kartki: Łukasz Wojtkowski 27, Krzysztof Cabaj 79, 90+4, Piotr Jasiński 82, Kacper Grudziński 87 – Adrian Gadamer 15, Rafał Romaniuk 43, Dominik Koszara 50 (na ławce), Marek Kwasiński 50 (na ławce), Kacper Głuchowski 66, Paweł Wiśniewski 78

Czerwona kartka: Krzysztof Cabaj 90+4 (MKL SEMP, za drugą żółtą)

Sędzia: Grzegorz Męczyński (Siedlce)