17 października na trasach leśnych w Gołoborzu odbyła się druga edycja Siedleckiego Biegu Prawie Górskiego zorganizowanego przez siedlecki Yulo Run Team. Prezentujemy wyniki.
Inicjatywa stowarzyszenia Yulo Run Team mająca na celu propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie biegania i będąca propozycją alternatywnego spędzania wolnego czasu po raz kolejny pokazała, że cieszy się sporym zainteresowaniem. Mimo jesiennej pogody i trudniejszej niż przed rokiem trasy, na starcie stanęło ponad 150 osób. Zwycięzcą okazał się zawodnik Pogoni Siedlce, Michał Roguski.
Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową.
M | Numer startowy | Imię i Nazwisko | Klub | Kat. | Czas | Miejsce w Kategorii |
1 | 18 | Michał Roguski | MKS Pogoń Siedlce | M35 | 37:10:00 | 1 miejsce Open Mężczyzn |
2 | 2 | Krzysztof Mierzejewski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 39:21:00 | 2 miejsce Open Mężczyzn |
3 | 5 | Marek Mitrofaniuk | Yulo Run Team Siedlce | M35 | 39:31:00 | 3 miejsce Open Mężczyzn |
4 | 35 | Łukasz Kosieradzki | Siedlecki Klub Sportowy „Feniks” | M35 | 40:26:00 | 1 miejsce M35 Mężczyzn |
5 | 51 | Bartek Falkowski | Bartek Trenuje Team | M35 | 40:53:00 | 2 miejsce M35 Mężczyzn |
6 | 4 | Łukasz Staniak | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M35 | 41:51:00 | 3 miejsce M35 Mężczyzn |
7 | 19 | Paweł Janiak | leniwce.pl | M35 | 42:02:00 | |
8 | 125 | Damian Duk | M35 | 42:30:00 | ||
9 | 131 | Krzysztof Cabaj | M50 | 43:14:00 | 1 miejsce M50 Mężczyzn | |
10 | 29 | Marcin Olek | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 43:49:00 | 2 miejsce M50 Mężczyzn |
11 | 127 | Sebastian Borowik | M50 | 45:07:00 | 3 miejsce M50 Mężczyzn | |
12 | 15 | Tomek Skóra | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M50 | 45:16:00 | |
13 | 158 | Paweł Jastrzębski | M50 | 45:32:00 | ||
14 | 141 | Krzysztof Turyk | M35 | 45:55:00 | ||
15 | 57 | Wojciech Niedziółka | M35 | 47:23:00 | ||
16 | 3 | Mariusz Gruda | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 47:44:00 | |
17 | 20 | Jakub Niedziółka | M35 | 47:49:00 | ||
18 | 53 | Kamil Olszewski | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M35 | 47:51:00 | |
19 | 160 | Aleksandra Brodowska | K35 | 47:51:00 | 1 miejsce Kobiet Open | |
20 | 56 | Łukasz Bąk | M35 | 47:51:00 | ||
21 | 14 | Łukasz Janiak | leniwce.pl | M35 | 47:53:00 | |
22 | 102 | Tomasz Wakuła | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 48:13:00 | |
23 | 62 | Adrian Noceń | M35 | 48:15:00 | ||
24 | 138 | Konrad Ciupak | M35 | 48:40:00 | ||
25 | 48 | Łukasz Niedziółka | M35 | 48:44:00 | ||
26 | 80 | Adam Kosiorek | M50 | 48:47:00 | ||
27 | 135 | Leszek Stubiński | M50 | 48:55:00 | ||
28 | 30 | Paweł Ogrodnik | M50 | 49:00:00 | ||
29 | 40 | Krzysiek Kuźma | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M50 | 49:05:00 | |
30 | 45 | Krzysztof Karpiński | CrossFit Siedlce | M35 | 49:30:00 | |
31 | 59 | Zdzisław Sawicki | Yulo Run Team Siedlce | M50+ | 50:03:00 | 1 miejsce M50+ Mężczyzn |
32 | 92 | Tomasz Wojtkowski | M50 | 50:09:00 | ||
33 | 106 | Bogdan Bala | M50+ | 51:07:00 | 2 miejsce M50+ Mężczyzn | |
34 | 72 | Paweł Prużanin | Klub Zdrowego Stylu Życia | M35 | 51:17:00 | |
35 | 70 | Mateusz Niedziółka | M35 | 51:45:00 | ||
36 | 63 | Adam Kudelski | OSP Podnieśno | M35 | 51:46:00 | |
37 | 61 | Waldemar Pytel | M50+ | 51:50:00 | 3 miejsce M50+ Mężczyzn | |
38 | 140 | Paweł Wiewiórka | M35 | 51:53:00 | ||
39 | 152 | Mariusz Soczewka | M50 | 52:01:00 | ||
40 | 119 | Adam Skolimowski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 52:14:00 | |
41 | 39 | Grzegorz Mikołajczuk | M35 | 52:25:00 | ||
42 | 134 | Mariusz Kaniewski | M50 | 52:26:00 | ||
43 | 82 | Jarosław Krupa | BSaC Mokobody | M50 | 52:34:00 | |
44 | 55 | Rafał Ilczuk | Crossfit Siedlce | M35 | 52:35:00 | |
45 | 54 | Piotr Tymosiewicz | Bursa Siedlce 😉 | M35 | 52:37:00 | |
46 | 26 | Karol Rozczypała | Yulo Run Team Siedlce | M35 | 52:46:00 | |
47 | 10 | Paweł Kulik | Leniwce.pl | M50 | 52:52:00 | |
48 | 25 | Tomasz Okniński | M50 | 53:01:00 | ||
49 | 153 | Rafał Gil | M35 | 53:02:00 | ||
50 | 93 | Paweł Niedziółka | M35 | 53:23:00 | ||
51 | 112 | Beata Dąbrowska | Yulo Run Team Siedlce | K35 | 53:35:00 | 2 miejsce Kobiet Open |
52 | 79 | Jan Niedziółka | M35 | 53:41:00 | ||
53 | 116 | Michał Jamróz | TUP Team | M35 | 53:54:00 | |
54 | 65 | Roman Stefaniuk | 0 | M50+ | 53:57:00 | |
55 | 98 | Anna Rybałtowska | K35 | 53:59:00 | 3 miejsce Kobiet Open | |
56 | 155 | Lech Iwiński | M50 | 54:09:00 | ||
57 | 7 | Aleksandra Saraceń | K50 | 54:35:00 | 1 miejsce K50 Kobiet | |
58 | 163 | Robert Buczek | M50 | 54:44:00 | ||
59 | 58 | Sylwester Piwko | Hot Team | M35 | 54:48:00 | |
60 | 11 | Mariusz Ryżkowski | M50 | 54:49:00 | ||
61 | 68 | Arkadiusz Przybyłek | M50 | 54:53:00 | ||
62 | 114 | Marek Wakuła | M50 | 54:53:00 | ||
63 | 109 | Mariusz Dubowski | M35 | 55:01:00 | ||
64 | 73 | Ewa Gręziak | Yulo Run Team Siedlce | K50 | 55:02:00 | 2 miejsce K50 Kobiet |
65 | 96 | Jacek Dziuban | CrossFit Siedlce | M35 | 55:12:00 | |
66 | 130 | Tomasz Araszkiewicz | PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4 | M50 | 55:26:00 | |
67 | 104 | Mateusz Kowalewski | M35 | 55:30:00 | ||
68 | 121 | Arkadiusz Saczewski | M35 | 55:30:00 | ||
69 | 115 | Dariusz Kruk | M50 | 55:31:00 | ||
70 | 144 | Patryk Szachnowski | M35 | 55:41:00 | ||
71 | 47 | Magdalena Niedziółka | K35 | 55:42:00 | 1 miejsce K35 Kobiet | |
72 | 133 | Marcin Wierzbicki | Crossfit Siedlce | M35 | 55:43:00 | |
73 | 147 | Mirosław Kutnik | M50 | 55:50:00 | ||
74 | 128 | Joanna Borowik | K50 | 55:52:00 | 3 miejsce K50 Kobiet | |
75 | 97 | Grzegorz Wierzbicki | Leniwce.pl/Trinergy Team | M50 | 55:53:00 | |
76 | 83 | Wojciech Krupa | BSaC Mokobody | M50 | 55:57:00 | |
77 | 67 | Bartosz Domski | M35 | 55:59:00 | ||
78 | 136 | Urszula Młynarczyk | K50 | 56:11:00 | ||
79 | 9 | Basia Jóźwiak | Yulo Run Team Siedlce | K35 | 56:27:00 | 2 miejsce K35 Kobiet |
80 | 34 | Radosław Wysocki | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 56:38:00 | |
81 | 43 | Artur Ostrowski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 56:44:00 | |
82 | 16 | Marta Mroczek | K50 | 57:01:00 | ||
83 | 90 | Diana Maksymiuk | Drużyna MWM | K35 | 57:01:00 | 3 miejsce K35 Kobiet |
84 | 103 | Jacek Kozaczyński | M50 | 57:05:00 | ||
85 | 146 | Andrzej Wiącek | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M50 | 57:18:00 | |
86 | 50 | Marta Głuchowska | CrossFit | K35 | 57:20:00 | |
87 | 161 | Piotr Chachaj | M35 | 57:26:00 | ||
88 | 66 | Ewa Krasuska Błachnio | K35 | 57:40:00 | ||
89 | 91 | Mirosław Bonat | Drużyna MWM | M50 | 57:45:00 | |
90 | 23 | Marta Biernacka | Drużyna MWM | K35 | 57:49:00 | |
91 | 101 | Mariusz Cudny | M35 | 57:50:00 | ||
92 | 46 | Piotr Olszewski | CROSSFIT SIEDLCE | M35 | 57:53:00 | |
93 | 41 | Sylwia Korzeniowska | Yulo Run Team Siedlce | K35 | 57:55:00 | |
94 | 123 | Michał Korzeniowski | Yulo Run Team Siedlce | M35 | 57:58:00 | |
95 | 44 | Sławomir Panasiuk | RETURN BOR | M50 | 58:03:00 | |
96 | 8 | Adam Szyszka | M50 | 58:05:00 | ||
97 | 52 | Marcin Chomicz | Yulo Run Team Siedlce | M35 | 58:07:00 | |
98 | 71 | Marek Niedziółka | Ekonomik Siedlce | M35 | 58:21:00 | |
99 | 36 | Adam Czerka | M50 | 58:21:00 | ||
100 | 42 | Sylwester Norwa | RETURN BOR | M50 | 58:28:00 | |
101 | 162 | Piotr Śliwiński | M50+ | 58:30:00 | ||
102 | 142 | Magdalena Kasprzykowska | K50 | 58:38:00 | ||
103 | 150 | Grzegorz Dąbrowski | Zespół Szkół Nr 2 w Siedlcach | M35 | 58:48:00 | |
104 | 74 | Lesław Kodzis | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 59:00:00 | |
105 | 110 | Agnieszka Skwierczyńska | UW | K35 | 59:15:00 | |
106 | 156 | Artur Piotrowski | M50 | 59:52:00 | ||
107 | 77 | Zbigniew Pawlak | M50 | 60:03:00 | ||
108 | 111 | Dariusz Kozłowski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 60:20:00 | |
109 | 21 | Kasia Kopańska | K50 | 60:21:00 | ||
110 | 88 | Marek Bednarczyk | BSaC Mokobody | M50+ | 60:22:00 | |
111 | 12 | Robert Jasiński | M35 | 60:30:00 | ||
112 | 137 | Ilona Dzido | K35 | 60:40:00 | ||
113 | 60 | Natalia Wołosowicz | K50 | 60:45:00 | ||
114 | 38 | Dorota Kuźma | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | K50 | 60:47:00 | |
115 | 105 | Damian Michaluk | SHA-LE-NI | M50 | 61:18:00 | |
116 | 157 | Emil Wiszniewski | M35 | 61:28:00 | ||
117 | 86 | Maciej Kalaciński | M35 | 61:55:00 | ||
118 | 13 | Mariusz Ciuk | Słodka Manufaktura | M50 | 62:10:00 | |
119 | 159 | Dariusz Pieczeniuk | M50 | 62:57:00 | ||
120 | 27 | Cezary Kielak | M50 | 63:21:00 | ||
121 | 120 | Renata Montewka | Yulo Run Team Siedlce | K35 | 63:40:00 | |
122 | 75 | Sylwia Przybyłek | K50 | 63:43:00 | ||
123 | 124 | Krzysztof Sikorski | SSF Tri Club Poland | M50 | 63:59:00 | |
124 | 165 | Paweł Pietruczanis | M50 | 64:17:00 | ||
125 | 81 | Adam Przesmycki | BSaC Mokobody | M50 | 64:34:00 | |
126 | 113 | Krzysztof Kryszczuk | M50 | 64:45:00 | ||
127 | 64 | Tadeusz Bednarzak | NIEZRZESZONY | M50+ | 65:02:00 | |
128 | 6 | Andrzej Wolski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 65:03:00 | |
129 | 99 | Anna Ciszewska | K50 | 65:15:00 | ||
130 | 33 | Agata Marciniuk | Yulo Run Team Siedlce | K50 | 65:24:00 | |
131 | 126 | Paweł Bareja | M50 | 65:41:00 | ||
132 | 24 | Tomasz Wrzosek | Drużyna MWM | M50 | 66:25:00 | |
133 | 117 | Paweł Skwierczyński | M35 | 66:26:00 | ||
134 | 76 | Maciej Kuźma | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 67:20:00 | |
135 | 100 | Marta Siwińska | K50 | 67:42:00 | ||
136 | 122 | Krzysztof Czyżewski | M50 | 67:48:00 | ||
137 | 32 | Krzysztof Misiak | M50 | 67:55:00 | ||
138 | 37 | Ireneusz Szachnowski | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M50 | 68:15:00 | |
139 | 87 | Karol Kulik | M50 | 69:20:00 | ||
140 | 145 | Grzegorz Sakowski | Hot Team | M50 | 69:43:00 | |
141 | 85 | Przemysław Mątewka | M35 | 69:51:00 | ||
142 | 164 | Agnieszka Kieliszczyk | K35 | 70:36:00 | ||
143 | 154 | Daria Bazydło-Egier | K35 | 70:41:00 | ||
144 | 129 | Tomasz Janeczko | M50 | 70:45:00 | ||
145 | 22 | Małgorzata Oknińska | K50 | 70:52:00 | ||
146 | 69 | Piotr Piwko | M35 | 73:18:00 | ||
147 | 143 | Jerzy Mitura | FC Helmuty | M50+ | 73:20:00 | |
148 | 107 | Beata Kupiec | K50 | 76:15:00 | ||
149 | 84 | Adam Piwowarski | BSaC Mokobody | M50 | 82:12:00 | |
150 | 1 | Jarosław Głowacki | skkt TUPTUS PTTK | M50+ | 89:59:00 | |
151 | 139 | Hanna Mitura | K50+ | 91:28:00 | 1 miejsce K50+ Kobiet |
źródło: własne / yulorunteam.siedlce.pl; foto: yulorunteam.siedlce.pl