środa, 1 maja 2024r.

Osłabieni pokonali Tygrysa

Rezerwy Pogoni w kolejnym meczu ligowym pokonały Tygrysa Huta Mińska 2:1. W 25 minucie czerwoną kartką ukarany został Kamil Witkowski.

Tygrys Huta Mińska to dziesiąty zespół ligi okręgowej. W 25 minucie Kamil Witkowski został ukarany czerwoną kartką i nasz zespół musiał grać w osłabieniu. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie strzeliła bramki. W drugiej odsłonie siedlczanie zdobyli dwa gole po strzałach Tomasza Grochowskiego i Tomasza Misiowskiego. Gospodarze mimo, że grali w przewadze zdobyli tylko jedną bramkę.

24.03.12, 15:30 – Huta Mińska

Liga okręgowa: Tygrys Huta Mińska – Pogoń II Siedlce 1:2 (0:0)

Bramki dla Pogoni:  Tomasz Grochowski, Tomasz Misiowski

Pogoń: Karol Budzikur – Jakub Jurek, Kamil Witkowski, Paweł Brodziak, Marek Adamczyk, Łukasz Czarnocki (70 Arkadiusz Soćko), Tomasz Grochowski, Mariusz Bednarczyk (46 Patryk Szachnowski), Hubert Łukanowski, Tomasz Misiowski, Emil Michalak

czerwona kartka: Kamil Witkowski 25