wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Komplet punktów Pogoni II w Garwolinie

Rezerwy siedleckiej Pogoni wygrały w Garwolinie z miejscową Wilgą 2:1.

Drużynę Damiana Guzka wzmocnili Dominik BarciakPatryk Kostyk i Albert Posiadała z kadry II-ligowca.

Przewagę w spotkaniu posiadali gospodarze. Zespół Pogoni mądrze się bronił i wyczekiwał swoich szans po szybkich kontratakach. W 40 minucie taktyka przyniosła efekt w postaci rzutu karnego dla biało-niebieskich, podyktowanego za faul na Cezarym Bujalskim. Jedenastkę pewnie wykorzystał Kostyk i tym samym siedlczanie schodzi na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron padł drugi gol dla Pogoni. Na listę strzelców wpisał się Bujalski. Podrażniona Wilga sześć minut później, po zamieszaniu podbramkowym zdobyła kontaktowego gola autorstwa Mateusza Sadowskiego. Do końca spotkania więcej bramek nie padło i Pogoń z Garwolina przywiozła do Siedlec cenny komplet punktów.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 8 listopada o 11:00 w Siedlcach z Tygrysem Huta Mińska.

24.10.20, 13:30 – Garwolin

IV liga: Wilga Garwolin – Pogoń II Siedlce 1:2 (0:1)

Bramki: Mateusz Sadowski 58 – Patryk Kostyk 40 (k), Cezary Bujalski 52

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 13. Jakub Jopek (86, 14. Maciej Litwiński), 16. Dawid Ardej, 27. Igor Łęczycki, 8. Przemysław Misiak, 19. Cezary Bujalski (90, 70. Jakub Grzebieliszewski), 17. Przemysław Rodak, 20. Patryk Kostyk (90, 34. Robert Jóźwiuk), 67. Sebastian Bober, 11. Karol Wszoła (71, 77. Dawid Płudowski), 9. Dominik Barciak

Żółte kartki: Kamil Piotrowski 72 – Cezary Bujalski 55, Albert Posiadała 66, Igor Łęczycki 78, Robert Jóźwiuk 90+2, Dawid Płudowski 90+4

Sędzia: Dawid Muc (Radom)