Przed nami kolejny weekend sparingowych zmagań. Na naszym portalu znajdziecie terminy i wyniki sparingów.
12 lutego (sobota)
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki: Jabłoński 73 – Nowik 27
Ursus Warszawa – Victoria Sulejówek 2:0 (0:0)
Bramki: samobój 49, Czarnecki 62
Olimpia Zambrów – Orlęta Radzyń Podlaski 9:0 (4:0)
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 1:3 (1:2)
Bramki: Jarzynka – Kompanicki, Kunca, Strug
Józefovia Józefów – Tygrys Huta Mińska 0:1
Bramka: testowany
Wilga Miastków Kościelny – Wisła Dziecinów 2:6
Bramki: Ł. Wasilka, B. Wasilka – Cichecki, testowany, M. Gajownik, Moczulski, Jałocha, samobój
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Advit Wiązowna 4:3
Bramki dla Mazovii II: Dzięcielski, Proczek, Budkiewicz, Rudyk
GKS Dobre – Płomień II Dębe Wielkie 5:4
Mazur II Karczew – Wilga II Garwolin 5:4
Promnik Łaskarzew – Escola Varsovia U-19 0:9
Sęp Żelechów – Ar-Tig Huta Dąbrowa 2:0 (2:0)
Bramki: Jaworski, Dadas
Znicz Biała Piska – Orlęta Radzyń Podlaski 3:2 (1:1)
Bramki: Kalinowski 43, Giełażyn 73, Kalicki 78 – Kaczyński 41, 86 k
Podlasie Sokołów Podlaski – Orlęta Łuków 1:0
Bramka: Fabisiak
Wymakracz Długosiodło – MKS Małkinia 1:1
Bramka dla MKS: Małkiński
Wilga Garwolin – Naprzód Skórzec 4:1 (1:0)
Bramki: Papiernik x2, Paszkowski, Domarecki – Kafara
Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin 3:1 (1:1)
Bramki: Szczepaniak, Wiewiórka, Mucha – Żaczek
KS Łomianki – Płomień Dębe Wielkie 2:1
Bramka dla Płomienia: Bąk
13 lutego (niedziela)
Rywal Ruchna – Fenix Siennica 0:7
Bramki: Maciejewski x2, Wereda x2, Piętka, testowany, samobój
Jutrzenka Cegłów – Kolektyw Oleśnica 3:5
Bramki dla Kolektywu: Lewandowski, Czajka x2, M. Pilich, samobój
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Polonez Mordy 8:2
Bramki: J. Toczyski, Domański x2, Krysiński, Klimczuk, D. Toczyski x2, Kołos – Klewek x2
Jastrząb Żeliszew – ŁDK Łosice [ODWOŁANY]
Pogoń II Siedlce – Watra Mrozy 1:2 (1:0)
Bramka: Grochala – Ł. Żera, F. Kąca
Czarni Węgrów – Tajfun Jartypory 6:0
Wektra Zbuczyn – MKS Mielnik 1:3
Bramka dla Wektry: M. Lubelski
źródło i foto: własne