wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Naprzód wygrał w debiucie nowego trenera

Kamil Gołoś w swoim pierwszym meczu w roli trenera Naprzodu Skórzec zanotował cenne zwycięstwo z Płomieniem Dębe Wielkie.

Pierwsza połowa wyglądała tak jak zazwyczaj wygląda starcie dwóch drużyn z dołu tabeli. Więcej było walki i zaciekłości niż składnych akcji i klarownych okazji bramkowych. Kluczowym momentem pierwszej połowy była czerwona kartka, którą w 40 minucie obejrzał Dawid Brzeziński. To był efekt dwóch żółtek.

Między 53 a 63 minutą padły wszystkie bramki. Strzelanie zaczął Damian Chłopek, który skorzystał ze zgrania Patryka Szachnowskiego. Płomień doprowadził do wyrównania za sprawą rzutu karnego egzekwowanego przez Daniela Matwiejczyka. Radość Płomiennych nie trwała długo. Dokładnie trzy minuty. Gola na wagę cennego zwycięstwa zdobył Patryk Skrzypek z pomocą Aleksandra Woźnicy.

Naprzód zainaugurował wiosenne granie w Skórcu od wygranej 2:1. W następnej kolejce drużynę Gołosia czeka trudny mecz z Mazovią w Mińsku Mazowieckim (26 marca o 16:00).

20.03.22, 12:00 – Skórzec

forBET IV liga: Naprzód Skórzec – Płomień Dębe Wielkie 2:1 (0:0)

Bramki: Damian Chłopek 53, Patryk Skrzypek 63 – Daniel Matwiejczyk 60 k

Naprzód: Paweł Krawczyk – Tomasz Kacprzak, Patryk Szachnowski, Aleksander Woźnica, Igor Łęczycki – Jakub Pawlik (62 Kacper Skwierczyński), Jan Mruz (81 Patryk Sierociuk), Jarosław Kisiel (84 Maciej Chmielewski), Damian Chłopek (90+3 Piotr Goś), Kacper Pawlik (75 Mateusz Kacprzak) – Patryk Skrzypek (70 Marcel Kołodziejczuk)

Płomień: Kacper Winiarek – Kacper Pyrek (57 Olaf Gontarek), Marcin Świstak, Jury Hołcau (77 Michał Malesa), Alan Małecki (77 Patryk Siporski) – Damian Bąk, Damian Pytel (63 Mateusz Malesa), Grzegorz Siporski (80 Mateusz Wojda), Daniel Matwiejczyk, Dawid Brzeziński – Dmytro Chołodkewycz (75 Kacper Smoderek)

Żółte kartki: Igor Łęczycki 20 – Dawid Brzeziński 12, 40, Kacper Pyrek 47, Jury Hołcau 51

Czerwona kartka: Dawid Brzeziński 40 (Płomień, za dwie żółte)

Sędzia: Michał Skolimowski (Siedlce)