wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Dramat w drugiej połowie (multimedia)

UKS Prus po trzech zwycięstwach z rzędu doznali porażki z 8 w tabeli MKS Wieluń. Po dramatycznej końcówce podopieczni Marka Gutha ulegli 26:27.

Pierwsza połowa należała do siedleckiego zespołu. Prus od początku narzucił swój styl gry, a fantastyczne interwencje Bartosza Aleksandrowicza zachwycały licznie zebranych kibiców. Siedlczanie przez cała pierwszą połowę utrzymywali bezpieczną przewagę, a najwięcej prowadzili 5 bramkami. Wynikiem 13:9 zakończyła się też pierwsza połowa.

W drugiej odsłonie losy meczu diametralnie się odwróciły. Do bramki po dłuższej przerwie wrócił Krzysztof Maciak, jednak nie powstrzymał ataków gości i porażka stała się faktem.order viagra nie może występu zaliczyć do tych najlepszych. Od stanu 15:10 dla Prusa Wieluń się przebudził i zaczął odrabiać starty. Dogonić udało mu się po około 15 minutach drugiej połowy, kiedy to na tablicy pokazał się wynik 21:21. Następnie goście wyszli na prowadzenie i robili wszystko by dowieźć korzystny wynik do końca. W ostatnich sekundach meczu Prus miał szansę wyrównać, jednak rzut jednego z graczy gospodarzy bez problemu obronił golkiper MKS.

Następny mecz Prus Siedlce zagra 16 marca w Płocku z Wisłą II.

02.03.13, 16:00 – Łosice (hala ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – MKS Wieluń 26:27 (13:9) Widzów: 100

Prus: 16. Bartosz Aleksandrowicz, 91. Krzysztof Maciak – 3. Bartosz Sokołów 1, 4. Rafał Jaszczuk 3, 5. Paweł Łukaszuk 2, 6. Sebastian Tomczuk 9, 8. Emil Kożuchowski 6, 9. Marek Zbucki, 11. Dawid Rymarzak, 12. Paweł Chybowski 4, 14. Sebastian Hunder 1, 18. Michał Kluczek

Wieluń: 2. Piotr Madeła 5, 9. Andrzej Adamczuk, 4. Kamil Młodzieniak 5, 5. Tomasz Gustaw, 6. Leszek Mielczarek, 8. Kamil Janik 1, 9. Zbigniew Kędzia, 10. Paweł Chłód 5, 11. Mateusz Młodzieniak 5, 14. Kamil Bator 1, 16. Patryk Stefaniak, 17. Maciej Torchała, 18. Robert Pawelec, 27. Bartosz Drygała, 33. Michał Bernaś 5, 90. Radosław Majda