Kozienice górą (fotogaleria)

Siatkarki Ósemki Siedlce po raz kolejny przegrały 0:3.

Od początku meczu KKS Kozienice przeważał na parkiecie. Po czasie w połowie premierowego seta prowadzenie udało się zmniejszyć (10:13), ale potem strata punktowa już tylko rosła.

W drugiej partii przewaga przyjezdnych jeszcze bardziej się uwydatniła. Po serii dobrych zagrywek zespół z Kozienic prowadził 20:5. Od kompletnego blamażu koleżanki z drużyny uratowała Agnieszka Krzymowska, która dała popis swoich umiejętności w polu zagrywki.

Trzeci set była najbardziej wyrównany ze wszystkich, ale zakończył się tak jak dwa poprzednie. Ósemka prowadziła 4:2, 9:6, 13:11, ale ograne rywalki wrzuciły wyższy bieg i zagwarantowały sobie zwycięstwo.

02.03.13, 12:00 – Siedlce (PG 4)
III liga: Ósemka Siedlce – KKS Kozienice 0:3 (14:25, 15:25, 17:25)

Ósemka: 2. Martyna Krycka, 3. Eliza Roguska, 4. Ewa Połeć, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Anna Rybałtowska, 10. Kinga Wiśniewska i 13. Ewelina Wąsak (libero) oraz 1. Weronika Sobiczewska, 5. Marta Orzyłowska, 11. Natalia Klimiuk, 14. Julia Biardzka, 15. Adrianna Czaplicka

źródło: własne; foto: Piotr Niciporuk