Zagrali na Lutni (fotogaleria)

Pogoń II Siedlce pokonała w meczu kontrolnym IV-ligową Lutnię Piszczac aż 7:0. Hat-tricka w tym spotkaniu zanotował Wiktor Lach.

Siedlczanie przez całe spotkanie byli zespołem lepszym i udokumentowali to strzeleniem aż siedmiu bramek. Festiwal strzelecki w 26 minucie rozpoczął Wiktor Lach, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Damiana Rytla i zamieszaniu w polu karnym strzelił mocno pod poprzeczkę. Cztery minuty później Rytel po uderzeniu sprzed pola karnego pokonał golkipera przyjezdnych. Pierwsza połowa

kończyła się wygraną podopiecznych Krzysztofa Pawlusiewicza 2:0.

W drugiej odsłonie siedlczanie zdobyli jeszcze 5 bramek. Już w 49 minucie na listę strzelców po raz drugi wpisał się Lach, który po podaniu Sylwestra Bugi minął defensora gości i mając przed sobą tylko bramkarza bez problemów wpakował futbolówkę do bramki. W 72 minucie Lach strzelił po długim rogu z linii pola karnego i było 4:0. Kilka minut później Bartosz Kaszubowski podał na wolne pole do Rafała Jędrzejczyka, a ten nie zastanawiając się uderzył celnie z pierwszej piłki. W 84 minucie Buga dośrodkował w pole karne, Jędrzejczyk zagrał z pierwszej piłki wzdłuż bramki, a nabiegający Mariusz Bednarczyk dopełnił formalności i strzelił gola z bliskiej odległości. Chwilę później ponownie błąd popełniła defensywa Lutni i Krzysztof Cabaj po podaniu Jędrzejczyka wpakował piłkę z kilku metrów.

Następny mecz kontrolny rezerwy Pogoni rozegrają za tydzień z Orlętami Łuków, być może siedlecki zespół w najbliższy wtorek rozegra dodatkowe spotkanie z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

02.03.13, 11:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Lutnia Piszczac 7:0 (2:0)

Bramki: Wiktor Lach 26, 49, 72 Damian Rytel 30, Rafał Jędrzejczyk 79, Mariusz Bednarczyk 84, Krzysztof Cabaj 85

Pogoń II: Mateusz Soszyński (46 Piotr Antoszczuk) – 16. Bartosz Mudent (82, 8. Robert Narwojsz), 22. Tomasz Stromecki, 6. Mateusz Padysz (87, 7. Adam Chojecki), 5. Tomasz Lipiński (62, 20. Jakub Jurek) – 14. Rafał Jędrzejczyk, 17. Damian Rytel (72, 11. Krzystof Cabaj), 23. Sylwester Buga (84, 17. Patryk Szachnowski), 7. Wiktor Lach (85, 3. Patryk Wołosz), 19. Tomasz Misiowski (64, 4. Mariusz Bednarczyk) – 18. Bartosz Kaszubowski (85, 9. Łukasz Czarnocki)