Transfery last minute w Pogoni? Eryk Więdłocha na celowniku siedlczan

   
Autor:
Dodano: 2020/02/17 13:17    views 2616

Do powrotu II ligi pozostały już niespełna dwa tygodnie. W Pogoni możliwe są jeszcze ruchy transferowe, a jednym z piłkarzy, którzy zasilą siedlczan, może być Eryk Więdłocha.

Jak na razie w zimowej przerwie do Pogoni dołączyło trzech zawodników: Karol Jaksik, Mikołaj Smyłek oraz Ivan Očenáš. Na tym jednak lista piłkarzy, którzy zasilą biało-niebieskich przed startem rundy wiosennej, najprawdopodobniej nie zostanie zamknięte. Trener Bartosz Tarachulski potrzebuje jeszcze kolejnych wzmocnień i wraz z zarządem pracuje nad następnymi ruchami. Możliwe jest, że do Pogoni dołączy 2-3 zawodników.

Jednym z nich może być Eryk Więdłocha. Piłkarz Legionovii od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Pogoni, a dodatkowo zna on trenera Tarachulskiego z czasów wspólnej pracy właśnie w ekipie z Legionowa. Więdłocha w rundzie jesiennej strzelił trzy gole, a jednego z nich zdobył w Siedlcach w starciu z Pogonią.

Ponadto rozmowy z Pogonią prowadzi Dominik Sadzwicki. 25-letni piłkarz to nominalny boczny obrońca, jednak jest on zawodnikiem dość wszechstronnym i może zagrać na wielu pozycjach. W rundzie jesiennej Sadzwicki bronił barw Stali Rzeszów i aktualnie Pogoń toczy rozmowy z klubem ze stolicy Podkarpacia w sprawie jego przenosin do Siedlec.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Nelson
Gość
Nelson
1 miesiąc 13 dni temu

Panie Bartku przydałby się napastnik.Przy stylu gry Pogoni potrzebny by był napastnik umiejący grać tyłem do bramki. Takim kiedyś był Adam Czerkas i były efekty.

Kamil Sulej
Admin
1 miesiąc 13 dni temu

“9” to priorytet. Problem w tym, że na rynku od kilku lat panuje straszna posucha. A ściąganie kogoś z zagranicy – na finiszu okresu przygotowawczego – to ogromne ryzyko.

Maro
Gość
Maro
1 miesiąc 13 dni temu

Jeszcze jeden napastnik był , w Pogoni który potrafił grać tyłem do bramki .Kameruńczyk Donald Diousse .grający obecnie w Porugali

Kamil Sulej
Gość
Kamil Sulej
1 miesiąc 13 dni temu

Poza zasięgiem Pogoni – i cenowo, i sportowo. Nikt o zdrowych zmysłach nie zamieni I-ligowej Coimbry na II-ligowe Siedlce 🙂

kura3
Gość
kura3
1 miesiąc 13 dni temu

Jeżeli wg Ciebie Czerkas to napastnik który potrafil grać łem do bramki to……..gratuluje znajomości taktyki, szkoda słów. Czerkas typowy “czołg” do gry na kontre. Technika i gra kombinacyjna to jego słabsze strony,…..on najlepiej się sprawdzał w kontrze lub szybkim ataku.

Tom
Gość
Tom
1 miesiąc 13 dni temu

A mamy już za co robić last minuty? Czyżby prezydent zaakceptował uchwałę rady miasta?

Kamil Sulej
Gość
Kamil Sulej
1 miesiąc 13 dni temu

Nie zaakceptował. Dzisiaj najpierw spotkanie z przedstawicielem polonusa-inwestora w magistracie, a później z radnymi.

Tom
Gość
Tom
1 miesiąc 13 dni temu

Mam nadzieję że się dogadają 😀

emkape
Gość
emkape
1 miesiąc 13 dni temu

P. Kamilu.

Czy ja dobrze rozumiem: milion trzysta+osiemset tysięcy (jeśli miasto da) to wszystkie pieniądze z uchwały o finansowaniu sportu na MKP. Na cały rok 2020. Prezio rzekł, że do dogrania sezonu potrzeba mu dwóch baniek. Rozumiem, że w takim razie na przyszły sezon (konkretnie na rundę jesienną czy się utrzymamy, czy nie) Pogoń ma od miasta 0-100 tys zł???
Pomijając sponsora polonusa i prywatnych miejscowych oczywista.

Kamil Sulej
Gość
Kamil Sulej
1 miesiąc 13 dni temu

Niestety, dominuje krótkowzroczność. I każdy myśli tylko o dograniu sezonu i utrzymaniu II ligi. A co będzie dalej? Niech martwi się nowy zarząd albo właściciel.

Mariusz
Gość
Mariusz
1 miesiąc 13 dni temu

Kto jeszcze oprócz Wiedłochy i Sadzawickiego jest w kręgu zainteresowań Pogoni?

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny