niedziela, 16 czerwca 2024r.

Transfery last minute w Pogoni? Eryk Więdłocha na celowniku siedlczan

Do powrotu II ligi pozostały już niespełna dwa tygodnie. W Pogoni możliwe są jeszcze ruchy transferowe, a jednym z piłkarzy, którzy zasilą siedlczan, może być Eryk Więdłocha.

Jak na razie w zimowej przerwie do Pogoni dołączyło trzech zawodników: Karol Jaksik, Mikołaj Smyłek oraz Ivan Očenáš. Na tym jednak lista piłkarzy, którzy zasilą biało-niebieskich przed startem rundy wiosennej, najprawdopodobniej nie zostanie zamknięte. Trener Bartosz Tarachulski potrzebuje jeszcze kolejnych wzmocnień i wraz z zarządem pracuje nad następnymi ruchami. Możliwe jest, że do Pogoni dołączy 2-3 zawodników.

Jednym z nich może być Eryk Więdłocha. Piłkarz Legionovii od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Pogoni, a dodatkowo zna on trenera Tarachulskiego z czasów wspólnej pracy właśnie w ekipie z Legionowa. Więdłocha w rundzie jesiennej strzelił trzy gole, a jednego z nich zdobył w Siedlcach w starciu z Pogonią.

Ponadto rozmowy z Pogonią prowadzi Dominik Sadzwicki. 25-letni piłkarz to nominalny boczny obrońca, jednak jest on zawodnikiem dość wszechstronnym i może zagrać na wielu pozycjach. W rundzie jesiennej Sadzwicki bronił barw Stali Rzeszów i aktualnie Pogoń toczy rozmowy z klubem ze stolicy Podkarpacia w sprawie jego przenosin do Siedlec.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

11 odpowiedzi

 1. Panie Bartku przydałby się napastnik.Przy stylu gry Pogoni potrzebny by był napastnik umiejący grać tyłem do bramki. Takim kiedyś był Adam Czerkas i były efekty.

  1. „9” to priorytet. Problem w tym, że na rynku od kilku lat panuje straszna posucha. A ściąganie kogoś z zagranicy – na finiszu okresu przygotowawczego – to ogromne ryzyko.

   1. Jeszcze jeden napastnik był , w Pogoni który potrafił grać tyłem do bramki .Kameruńczyk Donald Diousse .grający obecnie w Porugali

    1. Poza zasięgiem Pogoni – i cenowo, i sportowo. Nikt o zdrowych zmysłach nie zamieni I-ligowej Coimbry na II-ligowe Siedlce 🙂

  2. Jeżeli wg Ciebie Czerkas to napastnik który potrafil grać łem do bramki to……..gratuluje znajomości taktyki, szkoda słów. Czerkas typowy „czołg” do gry na kontre. Technika i gra kombinacyjna to jego słabsze strony,…..on najlepiej się sprawdzał w kontrze lub szybkim ataku.

 2. A mamy już za co robić last minuty? Czyżby prezydent zaakceptował uchwałę rady miasta?

  1. Nie zaakceptował. Dzisiaj najpierw spotkanie z przedstawicielem polonusa-inwestora w magistracie, a później z radnymi.

 3. P. Kamilu.

  Czy ja dobrze rozumiem: milion trzysta+osiemset tysięcy (jeśli miasto da) to wszystkie pieniądze z uchwały o finansowaniu sportu na MKP. Na cały rok 2020. Prezio rzekł, że do dogrania sezonu potrzeba mu dwóch baniek. Rozumiem, że w takim razie na przyszły sezon (konkretnie na rundę jesienną czy się utrzymamy, czy nie) Pogoń ma od miasta 0-100 tys zł???
  Pomijając sponsora polonusa i prywatnych miejscowych oczywista.

  1. Niestety, dominuje krótkowzroczność. I każdy myśli tylko o dograniu sezonu i utrzymaniu II ligi. A co będzie dalej? Niech martwi się nowy zarząd albo właściciel.

 4. Kto jeszcze oprócz Wiedłochy i Sadzawickiego jest w kręgu zainteresowań Pogoni?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;