Skromne zwycięstwo na inaugurację

W dzisiejszym spotkaniu inaugurującym rozgrywki ligi okręgowej grupy siedleckiej rezerwy Pogoni Siedlce pokonały LUKS Koronę Olszyc 3:2 (1:2).

Gospodarze w pierwszej połowie pokazali swoje doświadczenie czego rezultatem była bramka już w pierwszych minutach spotkania. Do remisu strzałem z 16 metrów doprowadził Rafał Konasiuk. Piłkarze Korony jeszcze w końcówce pierwszej części wyszli na prowadzenie. Po przerwie nastąpiły zmiany które jak się później okazało dały pożądany rezultat. Na początku drugiej połowy Bartosz Mudent po błędzie bramkarza wyrównał wynik spotkania. W końcówce meczu  Łukasz Pucyk po indywidualnej akcji ustalił wynik na 3:2.

20.08.11, 17:00 – Olszyc

Liga okręgowa: Korona Olszyc – Pogoń II Siedlce 2:3 (2:1)

Bramki dla Pogoni II: Rafał Konasiuk, Bartosz Mudent, Łukasz Pucyk

Pogoń II: Karol Budzikur – Paweł Wojewódzki (46 Mariusz Bednarczyk), Paweł Dąbrowski, Adam Chojecki (46 Dominik Piekutowski), Marek Adamczyk – Damian Rytel, Kacper Brewczyński, Łukasz Pucyk (75 Emil Michalak), Bartosz Mudent – Rafał Konasiuk, Tomasz Misiowski (46 Przemysław Jaczewski)

Żółte kartki: Krzysztof Mulawa – Łukasz Pucyk, Mariusz Bednarczyk

Sędzia: Łukasz Wojtczyk (Siedlce)

źródło: własne; foto: Damian Wiewiórka