poniedziałek, 20 maja 2024r.

Pewne zwycięstwo warszawianek (fotogaleria)

Piłkarki MKS Pogoń Siedlce przegrały 0:5 w Siedlcach z KU AZS UW Warszawa.

Mecz nie układał się po myśli siedlczanek, mimo że na mecz przybyła licznie zorganizowana grupa kibiców piłki kobiecej. Pierwsza połowa to walka obu zespołów przy lekkiej przewadze drużyny z Warszawy. W 34 minucie pierwszą bramkę dla AZS-u zdobyła Urszula Sieńko po ewidentnym błędzie siedleckiej obrony. Po przerwie mecz się zaostrzył, czego efektem była m.in. groźnaj kontuzja obrońcy Sylwii Ławeckiej co spowodowało, że musiała ona opuścić plac gry. Po przeprowadzonych badaniach w szpitalu uraz lewej ręki okazał się nie groźny. Osłabione piłkarki Pogoni straciły kolejne bramki. Ostatecznie przegrały 0:5.

Zdjęcia autorstwa Macieja Sztajnerta

II liga kobiet: Pogoń Siedlce – KU AZS UM Warszawa 0:5 (0:1)

Bramki: Urszula Sieńko 34, Angelika Kalinowska 54, 80, Zuzanna Nikisz 74, Emilia Wiaderna ?

Pogoń: Martyna Matejczuk – Sylwia Ławecka, Anna Goś, Monika Nasiłowska, Dorota Nadolska (70 Justyna Pazio) – Karolina Sobolak, Agnieszka Michalak, Sylwia Skibniewska, Magdalena Mędza – Sylwia Lewczuk, Olga Białkowska

Żółte kartki: Agnieszka Michalak, Monika Nasiłowska – Ewelina Karwańska, Marta Walczak, Marta Siaszczyk

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Pogonistki chyba są trochę zmeczonę całym sezonem. pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za całą drużyne, będzie lepiej:)

    1. dziewczyny jesteśmy z wami, wiara i uśmiech czasami czyni cuda nie tracie jej, a wiosna będzie należa do was:) gratulacje dla drużyny przeciwnej.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;