czwartek, 23 maja 2024r.

Punkt na koniec jesieni

Piłkarki Pogoni Siedlce w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej zremisowały na wyjeździe z KS-em Raszyn 2:2.

W pierwszej połowie optyczną przewagę na boisku posiadały siedlczanki, zaś gospodynie swoich szans próbowały z kontry. Pogoń mogła prowadzić w 13 minucie 1:0, ale piłka po strzale Olgi Białkowskiej zatrzymała się na słupku. Za chwilę odpowiedział Raszyn i po strzale Mai Zembrzyckiej wyszedł na prowadzenie. Do przerwy więcej bramek nie padło. W drugiej połowie oba zespoły także miały kilka okazji na zdobycie goli. W 51 minucie Katarzyna Adamczyk podwyższyła prowadzenie. Gdy wydawało się, że siedlczanki przegrają już kolejne spotkanie w doliczonym czasie gry podopieczne trenera Michała Strzałkowskiego strzeliły dwie bramki. Najpierw Sylwia Skibniewska, a następnie Sylwia Lewczuk zdobyły gole i tym samym dały Pogoni cenny punkt.

 

12.11.11, 11:00 – Raszyn

II liga kobiet: KS Raszyn – Pogoń Siedlce 2:2 (1:0)

Bramki: Maja Zembrzycka 15, Katarzyna Adamczyk 51 – Sylwia Ławecka 90+1, Sylwia Lewczuk 90+3

Pogoń: Olga Kuryłek – Sylwia Ławecka, Anna Goś, Monika Nasiłowska, Dorota Nadolska – Klaudia Przesmycka (70 Katarzyna Jasińska), Magdalena Mędza, Weronika Szpura, Sylwia Skibniewska – Olga Białkowska, Sylwia Lewczuk

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Widzę, że dziewczyny powalczyły i bardzo fajnie. Gratuluję punkciku, ale i gratulację dla Raszyna.

  2. Ważne, że dziewczyny nie straciły wiary i do końca walczyły i wywalczyły przynajmniej jeden punkt, tak chyba rodzi się drużyna, która powalczy wiosną:) Życzę powodzenia:)

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;