Szczypiorniści kończą zwycięstwem (fotogaleria)

Piłkarze ręczni Prusa Siedlce pokonali we własnej hali Skorpiona Rudka 39:28. Był to ostatni mecz siedlczan w tym roku.

Na początku mecz był dosyć nerwowy i do stanu 5:5 padała bramka za bramkę. Następnie w ciągu 2 minut Prus odskoczył rywalom na 4 punkty. Mały moment rozprężenia doprowadził do zmniejszenia przewagi przez Skorpiona do 2 bramek. Wtedy świetnie zaczęli grać siedleccy szczypiorniści. Od 13 minuty podopieczni Michała Kluczka rzucili rywalom 8 bramek, a oni odpowiedzieli tylko 1. Końcówka pierwszej połowy to znów wyrównany okres gry. Druga połowa rozpoczęła się od małego przestoju ze strony Prusa, co wykorzystali goście. Szczypiorniści z Rudki odrobili 3 bramki i złapali przysłowiowy wiatr w żagle. Po paru minutach Prus zaczął grać swoje i konsekwentnie powiększał przewagę, która na koniec meczu wyniosła 11 bramek.

26.11.11, 13:00 – Siedlce (hala OSiR)

III liga: Prus Siedlce – Skorpion Rudka 39:28 (21:12)

Prus: 1. Sebastian Ługowski, 16. Krzysztof Maciak – 2. Tomasz Brzezek 9, 3. Bartosz Sokołów, 4. Rafał Jaszczuk 6, 5. Paweł Łukaszuk 10, 6. Maciej Żółkowski, 7. Michał Kluczek 6, 8. Marcin Szczerbaciuk, 9. Marek Zbucki, 10. Hubert Zdunek, 11. Dawid Rymarzak, 12. Paweł Chybowski 1, 14. Rafał Kacprzak 4, 15. Marek Głuchowski 2

Skorpion: 1. Kamil Jankowski, 3. Konrad Szymborski, 4. Paweł Woroszyk, 5. Bartosz Warmijak, 6. Maciej Grochowski, 7. Marcin Piekutowski, 8. Artur Krassowski, 9. Mateusz Piekutowski, 10. Daniel Klinicki, 11. Michał Piekutowski, 12. Daniel Piętka, 13. Krystian Jankowski, 14. Adam Kuszelewski

Kary (dla Prusa): Tomasz Brzezek (upomnienie), Bartosz Sokołów (2×2 min), Michał Kluczek (2 min), Hubert Zdunek (2 min), Dawid Rymarzak (2 min)