Zwycięstwo i porażka

Druga drużyna STH Siedlce rozegrała dzisiaj dwa mecze w ramach 1 turnieju II HLO. W pierwszym pokonała Bombers Malbork 7:4, zaś w drugim uległa rezerwom Łódzkiego Klubu Hokeja 1:8.

Nie najlepiej rozpoczęli spotkanie z Bombersem hokeiści STH II. Po kilku minutach zespół z Malborka prowadził 2:0 i nie zapowiadało się, żeby siedlczanie zdołali odrobić straty. Ku zaskoczeniu kibiców jeszcze przed końcem pierwszej tercji siedlczanie wyszli na prowadzenie 3:2. W drugiej gospodarze dołożyli jeszcze trzy trafienia, zaś przeciwnicy tylko jeden. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem STH 7:4.

W drugim spotkaniu gospodarze turnieju zmierzyli się z drugim zespołem ŁKH. Od początku było widać przewagę gości, którzy po pierwszej tercji prowadzili 3:0. W drugiej STH zdołało strzelić bramkę, lecz straciło dwie. W ostatniej tercji goście zaaplikowali jeszcze trzy bramki, by ostatecznie wygrać 8:1.

26.11.11, 14:00 – Siedlce (lodowisko OSiR)

II liga: STH II Siedlce – Bombers Malbork 7:4 (3:2, 6:3)

Bramki dla STH II: Konrad Olton 12, 28, Artur Dmowski 15, 31, Piotr Wojciechowski 18, Jarosław Komorowski 24, Przemysław Księżopolski 58

STH II: Emil Ołdak, Przemysław Krasnodębski – 64. Wojciech Komorowski, 80.Przemysław Księżopolski, 25. Artur Brodowski, 18. Adam Gil, 19. Sebastian Myrcha, 11. Jarosław Komorowski, 8. Piotr Wojciechowski, 13. Konrad Olton, 89. Paweł Milart, 5. Łukasz Dmowski, 6. Bartosz Smuniewski, 98. Kamil Ołdak, 79. Piotr Mateusz Mikołajczuk, 87. Artur Dmowski, 20. Cezary Szaniawski, 10. Kamil Troć, 33. Sebastian Karpiesiuk, 69. Sebastian Troć, 2. Adrianna Bryłka, 24. Gotowicki

26.11.11, 18:00 – Siedlce (lodowisko OSiR)

II liga: STH II Siedlce – Łódzki Klub Hokeja II 1:8 (0:3, 1:5)

Bramka dla STH II: Sebastian Myrcha 38