poniedziałek, 27 maja 2024r.

Persona trenuje z Pogonią

Według portalu PilkaNozna.pl Tomasz Persona trenuje z zespołem Pogoni Siedlce, który obecnie przebywa na zgrupowaniu w Kluczborku.

Wychowanek Alitu Ożarów od czterech sezonów występuje w ligowym rywalu Pogoni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Lewonożny zawodnik ma 23 lata i najczęściej występuje na bokach pomocy. Tomasz Persona w tym sezonie rozegrał 14 spotkań i zdobył dwie bramki. Siedleccy kibice na pewno zapamiętali tego zawodnika. W meczu na stadionie ROSSRiT przeciwko siedlczanom strzelił pięknego gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Zawodnikowi właśnie skończył się kontrakt z drugoligowcem i obecnie jest wolnym graczem. Chęć pozyskania pomocnika wyraziły także: Sandecja Nowy Sącz, GKS Katowice i Dolcan Ząbki.

Marek Kaliszewski rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Pogonią Siedlce. Pomocnik ostatnio był testowany w Podlasiu Sokołów Podlaski i Radomiaku Radom.

 

źródło: własne / PilkaNozna.pl; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. podobnbo trener szczechowicz powiedział ze kadra jest kompletna i nikt juz nie dojdzie.kłamał? dotychczas sciągnął tylko grajków których zna(trenował ich w innych klubach) , czyzby nie był w stanie ocenic umiejetności testowanych nieznanych?

  2. czuje ze jeszcze pożałuja zwolnienia Wedzyna… ciekawe co z Kosmalem???? bo kontuzja, co napisali na Pogoni to napewno ściema

  3. Ty no dokładnie.kontuzja czego?Ale że Persona trenuje…

  4. Szkoda ze Kaliszewski odszedl… podobno nie podpasowal trenerowi…

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;