Skuteczni do przerwy (fotogaleria)

Pogoń Siedlce w dzisiejszym sparingu pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 2:0, strzelając obie bramki jeszcze przed przerwą.

Siedlczanie już w 10 minucie wyszli na prowadzenie. Mariusz Marczak zagrał do Damiana Guzka, który dograł celnie do Macieja Góreckiego, a ten wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Za chwilę groźnie odpowiedział zawodnik Orląt, lecz na szczęście skutecznie interweniował Marcin Rogoziński. Kolejną dogodną sytuację mieli przyjezdni w 25 minucie. Paweł Pliszka strzelał z rzutu wolnego, piłkę wypuścił z rąk Paweł Nerek, a do siatki skierował ją Andrzej Danielak. Sędzia jednak odgwizdał spalonego. W 36 minucie siedlczanie zdobyli drugiego gola. Po szybko rozegranym rzucie wolnym na strzał z około 30 metrów zdecydował się Adrian Dziubiński, co się opłaciło i zakończyło golem. W końcówce obie drużyny mogły jeszcze strzelić bramki, ale zarówno Górecki jak i Marek Piotrowicz byli nieskuteczni. W drugiej połowie kibice goli nie widzieli, choć sytuacje na nie były. W 57 minucie Dziubiński minął bramkarza Orląt i z ostrego kąta trafił tylko w słupek. W tą część bramki kilka minut później trafił również Górecki. W 70 minucie po zmieszaniu w polu karnym Pogoni jeden z graczy z Radzynia Podlaskiego strzelił w poprzeczkę. Dobre sytuacje w końcówce mieli znów pogoniści. Najpierw Dziubiński z wolnego trafił w bramkarza, następnie Grzegorz Krystosiak z bliskiej odległości nie trafił do siatki.