piątek, 12 kwietnia 2024r.

Sportowiec Tygodnia #2

Wybieramy najlepszego sportowca minionego tygodnia.

Nominacje:
Radosław Basiński – drugi raz z rzędu nominowany do tytułu Sportowca Tygodnia. Od kilku meczów utrzymuje wysoką formę. Najskuteczniejszy zawodnik SKK w derbowym meczu ze Zniczem. W spotkaniu z Polskim Cukrem zaliczył double-double.
Katarzyna Grzybowska – podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w Wieliczce zdobyła złoty medal w grze deblowej w parze z Natalią Partyką. Wychowanka Pogoni zdobyła także brąz w singlu.
Jacek Kiełb – świetny występ ukoronowany bramką w wygranym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wychowanek siedleckiej Pogoni zdobył tym samym swojego 7 gola w Ekstraklasie.
Małgorzata Myćka – najskuteczniejsza zawodniczka w meczu z BasketPro – 16 punktów. Utrzymuje dobrą dyspozycję od początku fazy play-out.
Maciej Staręga – świetny tydzień narciarza Rawy Siedlce. Trzy złote medale podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Supraślu. Ponadto trzecie miejsce w Biegu Piastów i tytuł wicemistrza Polski w maratonie.

Sportowcem Tygodnia (27 luty-4 marzec) został Radosław Basiński. Koszykarz SKK Siedlce zdobył 32 głosy. Gratulujemy i zapraszamy do głosowania za tydzień.

Wyniki głosowania:
1. Radosław Basiński – 32 głosy
2. Jacek Kiełb – 24 głosy
3. Katarzyna Grzybowska – 21 głosów
4. Maciej Staręga – 17 głosów
5. Małgorzata Myćka – 7 głosów

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert (3), MichałNowak / newspix.pl, pinpong.com.pl

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;