sobota, 9 grudnia 2023r.

Sportowiec Tygodnia #5

Wybieramy najlepszego sportowca minionego tygodnia.

Nominacje:
Adrian Chróściel – bardzo udany tydzień wychowanka Pogoni. W zwycięskim meczu z Czarnymi Pogoń nie miała słabych punktów, dlatego nominujemy zawodnika I linii młyna za udany debiut i powołanie do kadry.
Adam Czerkas – strzelec zwycięskiej bramki w meczu ze Świtem. Napastnik Pogoni przez cały występ absorbował uwagę obrońców, a ukoronowaniem dobrego występu był cenny gol.
Paulina Gajdosz – najskuteczniejsza w ostatnim meczu z liderem CCC II. Zdobyła 13 punktów, trafiając trzy razy po 3 punkty. Pewny punkt zespołu. Swoimi akcjami w decydujących fragmentach czwartej kwarty przesądziła o wygranej MKK.
Rafał Goławski – reprezentant WLKS Siedlce Iganie Nowe zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w chodzie na 50 kilometrów.
Paweł Kowalczuk – rozegrał bardzo dobre zawody w Przemyślu. Zanotował 19 punktów (3 celne „trójki”) i 4 bloki.
Kamil Kurowski – wychowanek Pogoni Siedlce udanie zadebiutował w II lidze. Młody siedlczanin zdobył komplet punktów w meczu z Marymontem.
Maciej Staręga – zdobył dwa medale podczas rozgrywanych w Jakuszycach Mistrzostwach Polski seniorów w biegach narciarskich. Reprezentant Rawy Siedlce wzbogacił swoją kolekcje o złoto i brąz.

Głosowanie trwa do godziny 24 w poniedziałek.

Sportowcem Tygodnia (19 marzec-25 marzec) została Paulina Gajdosz. Koszykarka MKK okazała się minimalnie lepsza od rugbisty Pogoni Adrian Chróściela. Na 3 miejscu uplasował się Adam Czerkas. Gratulujemy i zapraszamy do głosowania za tydzień.

Wyniki głosowania: 
1. Paulina Gajdosz – 145 głosów
2. Adrian Chróściel – 139 głosów
3. Adam Czerkas – 43 głosy
4. Kamil Kurowski – 38 głosów
5. Paweł Kowalczuk – 16 głosów
6. Maciej Staręga – 15 głosów
7. Rafał Goławski – 5 głosów

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert (5), rugby.info.pl, arch. Rafała Goławskiego

DODAJ KOMENTARZ

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Skandal!!! Gdzie jest Jacek Kozaczyński :)))))

Gdzie nasza gwiazdka Jacek Kozaczyński ?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;