niedziela, 19 maja 2024r.

Sportowiec Tygodnia #6

Wybieramy najlepszego sportowca minionego tygodnia.

Nominacje:
Cezary Demianiuk – trener pierwszego zespołu Pogoni jak na razie korzysta z niego nader skromnie, co wydaje się błędem. Pomocnik gra na dużym luzie i prezentuje się bardzo dobrze, co potwierdził udanym występem w barwach Pogoni II przeciwko Sępowi Żelechów.
Krzysztof Maciak – kolejny świetny występ bramkarza Prusa. Zanotował występ na najwyższym poziomie; bez niego ciężko byłoby o zwycięstwo w meczu z Bursą.
Martyna Mędza – najlepsza zawodniczka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Puławach. Zdecydowanie wygrała rywalizację w kategorii 63 kg.
Kamil Sulima – kontuzja przed meczem z MOSiR Krosno nie pozwoliła w tamtym spotkaniu rozwinąć mu skrzydeł. Sulima odbił sobie słabszy mecz z nawiązką podczas rywalizacji z Rosą w Radomiu. W meczu ostatniej kolejki był najskuteczniejszy na parkiecie i poprowadził SKK do tryumfu.

Sportowcem Tygodnia (26 marzec-1 kwietnia) został Krzysztof Maciak. Szczypiornista Prusa zebrał 60% głosów i pewnie wygrał rywalizację. Na kolejnych pozycjach uplasowali się Kamil Sulima i Cezary Demianiuk. Gratulujemy i zapraszamy do głosowania za tydzień.

Wyniki głosowania: 
1. Krzysztof Maciak – 99 głosów
2. Kamil Sulima – 37 głosów
3. Cezary Demianiuk – 22 głosy
4. Martyna Mędza – 8 głosów

źródło: własne;  foto: Maciej Sztajnert (2) / Podlasie24.pl / Polska Sztanga

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;