niedziela, 19 maja 2024r.

Widzew szuka bramkarza w Siedlcach

W niedzielę piłkarze Pogoni Siedlce rozegrali kolejne spotkanie ligowe. W Łowiczu bezbramkowo zremisowali z tamtejszym Pelikanem, a spotkanie oglądał szkoleniowiec Widzewa Łódź Radosław Mroczkowki.

Trener Widzewa obserwował młodego bramkarza Pogoni Jacka Kozaczyńskiego juniora. Z kolei od dzisiaj na testach w łódzkim klubie przebywa inny siedlecki bramkarz – Paweł Nerek, który obecnie jest rezerwowym golkiperem w Pogoni Siedlce.

Kozaczyński junior urodził się w 1993 roku i jest wychowankiem Pogoni. W swojej karierze reprezentował barwy: Juniora Ursynów (zespół juniorski) i Tygrysa Huta Mińska. Młody golkiper w obecnym sezonie rozegrał 14 meczów ligowych, zaliczył także mały epizod w reprezentacji Polski U-19.

Z kolei 24-letni Nerek jest wychowankiem Narwi Ostrołęka. W swojej karierze występował również w Polonii Warszawa i OKS 1945 Olsztyn.

 

źródło: własne / lowicz.naszemiasto.pl / Widzew Łódź; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

13 odpowiedzi

 1. mały epizod w reprezentacji Polski hahaha to żart? wejście na boisko w ostatniej minucie za sprawą ojca posła w meczu, który odbywa się w Siedlcach to naprawdę szczyt ambicji

 2. Już widzę reakcję kibiców Pogoni po wypowiedziach Juniora że zawsze marzył o tym klubie jak do nich przejdzie…Oj ciężkie życie będzie chłopak miał 😀

 3. dorzucimy worek piłek i pachołki. Ale od Nerka łapy precz…

  1. Kozaka nie zaprosili chyba że tatuś da w łapę a Nerek jest naprawdę testowany.Stracimy w porzo gościa a łamaga zostanie

   1. to fakt Nerek jest spoko gościem, wyluzowanym, ludzkim i szkoda jakby odszedł, mimo jego kilku błędów, ale ciężko żeby nie robił błędów jak NIGDY NIE DOSTAŁ PRAWDZIWEJ SZANSY!!!!

  1. Pokaż się pajacu na młynie to zobaczymy czy będziesz taki odważny…

 4. Kozaczyński na bank nie pójdzie do Widzewa, życia by chłopak nie miał, chyba że tatuś tak zadecyduje

 5. Pogoń Siedlce nigdy nie miała jakichkolwiek związków z Widzewem, o kibicach nie wspomnę bo jest ok. 10 osób, które jeździ na Widzew.Raz pojedzie 3 drugi raz 5 osób a po kiego ch…. nie wie nikt. Równie dobrze mogli by latać do Poznania czy Gdańska.Mam nadzieję, że tak zostanie tj.że Pogoń Siedlce nigdy nie będzie miała jakichkolwiek związków z Widzewem.

 6. A jaki związek ma Pogoń z Legią? Chyba tylko tyle, co pamiętne: cześć cześć Legia wita wieś… 🙂 I mam nadzieję, że Widzew i Pogoń nawiążą większą współpracę, bo przereklamowanej legiuni już podziękujemy…

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;