poniedziałek, 27 maja 2024r.

Nasze Euro – Siedlce 2012 (fotogaleria)

Wczoraj na głównym boisku stadionu ROSRRiT rozegrano dwa mecze towarzyskie, gdzie można było zobaczyć siedleckich Samorządowców, Radnych, oldbojów Pogoni Siedlce oraz byłych zawodników siedleckiego klubu.

W pierwszym meczu Samorządowcy pokonali Radnych 5:3, prowadząc 4:0 do przerwy. W drugim meczu byli zawodnicy Pogoni okazali się lepsi od oldbojów tego klubu wygrywając 7:5 (4:1).

Zdjęcia z meczów autorstwa Macieja Sztajnerta

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. ”Gratką dla kibiców będzie udział w imprezie sportowej zaproszonych gości m. in: Artur Boruc, Jacek Kiełb, Konrad Gołoś oraz byli reprezentanci kraju: Roman Kosecki, Cezary Kucharski.”

    Zalosne, naciaganie ludzi na cos takiego, przyszlo dosc sporo ludzi jak na taki dzien, godzine i pogode, spodziewam sie, ze wiekszosc dla wlasnie tych gosci, pragne jednak zaznaczyc, ze NIE BYLO ZADNEGO z wyzej wymienionych. Nie ladnie jest tak klamac i oszukiwac.

  2. Na plakatach na stadionie rzucają się w oczy nazwiska jak Artur Boruc, Jacek Kiełb, Konrad Gołoś, Roman Kosecki i Cezary Kucharski a na plakatach dni Siedlec już nie. Hmm.. Przedwczesna radość ? Kiełb wrócił do Lecha z wypożyczenia to rozumiem że szczególnie w perspektywie gry w LE niedługo bali się o jakąś głupią kontuzję której by się mógł nabawić na meczu kelnerów – z całym szacunkiem. Kucharski z pewnością już załatwia Lewemu miejsce w Manchesterze a Wolskiemu w Realu więc był niezmiernie zajęty, ale braku reszty nie mogę pojąć. Gołoś grzeje dupe bo po wstrzymaniu / zakończeniu kariery kopie sobie w oldbojach wisły, Fiora nie chce przedłużyć kontraktu z Borucem więc generalnie ma wolne i te kilka dni w Polsce w Siedlcach by mógł spędzić. Ale cóż..

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;