poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Siedlecka giełda transferowa – notowanie 1

W kolejnych notowaniach będziemy prezentować plotki transferowe i ruchy kadrowe związane z siedlecką Pogonią.

Jak na razie jedynym nowym nabytkiem biało-niebieskich jest Krystian Wójcik. 24-letni pomocnik zadebiutował w Pogoni w meczu z Wisłą Puławy, w którym zagrał 45 minut. Podczas rozmowy z nami jeden z działaczy byłego klubu Wójcika – Orląt Radzyń Podlaski stwierdził, że gra w Siedlcach będzie dla niego tylko przystankiem do gry w wyższej lidze.

W meczu z Wiślakami Wójcik wystąpił z „19” na plecach, numerem należącym w poprzednim sezonie do Mariusza Marczaka. Były piłkarz Pogoni był testowany w sobotę w Radomiaku. Czy dołączy do Aleksieja Dubiny i Marka Kaliszewskiego tworząc w Radomiu kolonię ekspogonistów?

Inny były piłkarz Pogoni Piotr Talar zagrał ostatni kwadrans w sparingu Dolcanu Ząbki.

Testowany w Siedlcach po zakończeniu II-ligowego sezonu Tomasz Tuttas przeniósł się ze Znicza Biała Piska do Wigier Suwałki. W drużynie z północy Polski spotka innego przymierzanego swego czasu do Pogoni piłkarza, a mianowicie Łukasza Sołowieja. Były obrońca Sokoła Sokółki zaliczył bardzo udaną rundę w barwach Dębu Dąbrowa Białostocka, czym zapracował na powrót do II ligi. Inny z zastępu testowanych Bartłomiej Dołubizna jest sprawdzany w Pelikanie Łowicz.

Wiele osób pyta: Co z Adrianem Dziubińskim? Na ten temat wypowiedział się trener Radomiaka Armin Tomal dla RadomSport.pl: – Wrócił także temat pozyskania Adriana Dziubińskiego. Widzę go w naszym składzie, jestem otwarty na jego transfer i cieszy mnie informacja, jaką otrzymałem od władz klubu, że rozmowy na linii Radomiak – Pogoń Siedlce w kwestii finansowej znajdują się na finiszu. Ich dogranie zostaje jednak już w gestii włodarzy. Informacja ta została zdementowana przez osoby związane z siedleckim klubem.

W meczu Pogoni z Wisłą po stronie puławskiej zagrało dwóch piłkarzy, których wymieniano jako wzmocnienia biało-niebieskich. W składzie Dumy Powiśla na ten test znaleźli się: król strzelców III ligi lubelsko-podkarpackiej w barwach Podlasia Biała Podlaska Wojciech Hołoweńko i zawodnik Orląt Łuków Michał Botwina. Dla Hołoweńki jest to już czwarty klub wyrażający nim zainteresowanie tego lata. Wcześniej był sprawdzany w Cracovii i Stali Rzeszów oraz dostał propozycję gry w Młodej Legii Warszawa.

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;