wtorek, 18 czerwca 2024r.

Pierwsze urodziny SportSiedlce.pl!

Portal sportowy SportSiedlce.pl obchodzi pierwsze urodziny. Strona istnieje od 24 lipca 2011.

Pomysł na stworzenie portalu zrodził się z ekspansji jakiej dokonał siedlecki sport w ostatnich kilkunastu miesiącach. Wpływ na powstanie serwisu miała też mierna jakość informacji sportowych dostarczana przez większość innych serwisów lub stron klubowych. Pierwszym redaktorem naczelnym został Mateusz Ciulak, który był protoplastą samego pomysłu i pierwszego składu redakcyjnego. Przez rok istnienia na przeprowadzaliśmy relację z wydarzeń sportowych, zbieraliśmy opinię, a nasi fotografowie robili galerię zdjęć z niemal każdego wydarzenia odbywającego się w Siedlcach. Wielkie dzięki dla Maćka Sztajnerta, który był na największej liczbie wydarzeń sportowych z nas wszystkich. Drugą, obok fotografii, pasją Maćka jest wynajdowanie na trybunach pięknych kobiet :). Najwięcej newsów dodał Michał Michalski, bez którego strona informowałaby tylko o najbardziej popularnych dyscyplinach, a możliwe, że do tej pory w ogóle by nie istniała. Ważnymi elementami układanki SportSiedlce.pl są także administrator strony Kamil Mateusiak, najmłodszy w redakcji Damian Wiewiórka i fotograf Piotrek Niciporuk. W czasie sezonu ligowego od czasu do czasu ratuje nas newsami dziennikarz Sportowych Faktów Kuba Artych. Skład uzupełnia wyżej podpisany.

W ciągu 12 miesięcy rozwinęliśmy się, ale ciągle nam mało i chcemy być jeszcze lepsi, poprzez wprowadzenie wielu ulepszeń. Strona jest prowadzona z pasji, nikt z nas nie dorobił się kokosów z racji jej prowadzenia. Od 24 lipca 2011 wrzuciliśmy ponad 1100 newsów, co daje średnio 3 newsy dziennie. Nasz fanpage na Facebooku polubiło ponad 300 osób, a marka strony zaczęła być rozpoznawalna, nie tylko w regionie. SportSiedlce.pl jest tworzony dla kibiców, więc prosimy o komentarze i opinie. Czego jest za mało na stronie, a czego jest za dużo? Więcej. Chcesz uczestniczyć w życiu portalu, prześlij swój tekst na jakiś temat związany z siedleckim sportem, a my go zamieścimy!

Za ten rok dziękujemy i mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Liczymy, że ostatnie miesiące sukcesów sportowych siedleckiego sportu będą jedynie początkiem jeszcze większych rzeczy, natomiast za sukcesami podąży rozwój naszego serwisu.

Ze sportowym pozdrowieniem,
redakcja SportSiedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Wyżej podpisany (tzn. Kamil Sulej) skromnie ujął swoją osobę, a też włożył wiele serca i czasu, żeby wrzucić ponad 300 newsów na stronę;) Ogarniał całokształt, czuwał nad kalendarium: Co? Gdzie? Kiedy? i koordynował wiele spraw:)

  2. Najlepszego chłopaki!!!…Z zagranicy niektórzy też śledzą, co się dzieje w Siedlcach…Gdyby nie Wy………aaaaach….bardzo dobra stronka…pozdro

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;