czwartek, 23 maja 2024r.

Siedlecka giełda transferowa – notowanie 5

W kolejnym notowaniu śledzimy losy byłych zawodników Pogoni i prezentujemy sylwetkę nowego.

Rafał Jędrzejczyk będzie w przyszłym sezonie przywdziewał biało-niebieskie barwy. Skrzydłowy zaprezentował się nieźle w kilku sparingach Pogoni, co doprowadziło do parafowania umowy między nim a klubem w minionym tygodniu. Byłym klubem Jędrzejczyka jest Szczakowianka Jaworzno; w sezonie 2011/12 zdobył 7 bramek w 29 meczach.

Były obrońca Pogoni Siedlce Grzegorz Krystosiak wzmocnił Mazur Karczew. Pochodzący z Sokołowa Podlaskiego obrońca jest drugim po Marku Lendzionie byłym piłkarzem Pogoni, który będzie rywalizował na boiskach III ligi łódzko-mazowieckiej.

Daniel Barzyński wzmocnił Pilicę Białobrzegi. Były piłkarz Pogoni Siedlce i Radomiaka Radom zagrał w przegranym 1:6 sparingu z Bronią Radom. Poprzednim klubem Barzyńskiego był Wulkan Zakrzew.

Radomiak Radom pozyskał Łukasza Wójcika. Wychowanek siedleckiej Pogoni przeszedł do Zielonych z Pogoni Szczecin.

Piotr Talar będzie prawdopodobnie jedynym wzmocnieniem IV-ligowej Wilgi Garwolin przed nowym sezonem.

Awizowany kilka miesięcy temu do testów w Pogoni Dominik Lemanek wzmocni Mławiankę Mława.

Na koniec ciekawostka: Jedenastka piłkarzy, którzy opuścili Pogoń w przeciągu trzech ostatnich okien transferowych. Czy tak ułożony skład miałby szansę z dzisiejszą Pogonią?

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Moim zdaniem z tej jedenastki 4 zawodników mogło by wrócić mam na myśli : Nerka, Dubinę ,Kaliszewskiego i Kosmalskiego (ale z zaangażowaniem takim jak przed awansem do ll ligi).
    Szkoda też odejścia Dadacza (podobno poszło o większą kasę za podpisanie nowego kontraktu) dobrze sie spisywał na prawej obronie i potrafił też uderzyć z rzutu wolnego.Wójcik to chyba niezły transfer widać na sparingach niezle sobie radzi brameczki strzela ladnie dogrywa bedzie pożytek na środku pomocy

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;