sobota, 20 lipca 2024r.

Pomogą w utrzymaniu?

Przedostatnia drużyna III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej Orlęta Łuków wyraziła chęć wypożyczenia trzech piłkarzy Pogoni. W tym gronie znaleźli się: Marcin Paczkowski, Cezary Demianiuk i Tomasz Grochowski.

Orlęta Łuków to beniaminek III ligi. W obecnych rozgrywkach podopieczni Pawła Gruli nie spisują się najlepiej. W 15 meczach zdobyli tylko 8 punktów i zajmują 15 miejsce. W łukowskiej ekipie grają już piłkarze, którzy występowali w przeszłości w Pogoni. Są to: Mateusz Padysz, Sylwester Buga oraz dobrze znany siedleckiej publiczności Dariusz Dziewulski.

Marcin Paczkowski najczęściej występuje na pozycji środkowego pomocnika. W sezonie 2012/13 rozegrał 6 spotkań w II lidze i 2 w Pucharze Polski. 21-latek przez całą swoją karierę występował w biało-niebieskich barwach.

Cazery Demianiuk to boczny pomocnik lub napastnik. W bieżącej rundzie w pięciu meczach wchodził na ostatnie minuty spotkań.

Tomasz Grochowski gra na pozycji bocznego pomocnika. W sezonie 2012/13 z powodu kontuzji nie wystąpił w żadnym meczu II ligi.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Jedynym wzmocnieniem może być Paczkowski ale też być może nie do końca gdyż zbyt mało grał ostatnimi czasy w I drużynie, co dwóch pozostałych to pan administrator świetnie opisał ich umiejętności (jeden do wejścia na kilka minut a drugi chodząca kontuzja)

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;