piątek, 14 czerwca 2024r.

Starsi za granicą, młodsi w kraju

Młodzież z Rawy Siedlce rywalizowała w Mistrzostwach Karkonoszy, Memoriale J. Mądrego w biegach narciarskich. Zawody odbyły się w Jakuszycach.

Podczas gdy starsi i bardziej doświadczeni Anna i Maciej Staręgowie rywalizowali w niemieckim Oberwiesenthal, młodsi adepci narciarstwa z Siedlec brali udział w Pucharze Karkonoszy, rozegranym w Jakuszycach.

Poniżej podajemy wyników z poszczególnych kategorii.

SPRINTY

Seniorzy (sprint 1,5km techniką klasyczną)
3. Damian Duk
10. Kamil Majewski

Juniorzy A (sprint 1,5km techniką klasyczną)
19. Marcin Woźniak
30. Grzegorz Lewandowski
32. Kamil Godlewski
34. Rafał Policiński

Juniorki A (sprint 1,5km techniką klasyczną)
10. Marlena Jastrzębska

Juniorki B (sprint 1,5km techniką klasyczną)
32. Joanna Bronisz

Juniorzy C (sprint 1,5km techniką klasyczną)
1.  Patryk Borkowski
9. Arkadiusz Posiadała

Juniorki C (sprint 1,5km techniką klasyczną)
4. Anna Bielecka
22. Paulina Kuryłek
41. Małgorzata Tarkowska
44. Emilia Borkowska

Juniorzy D (sprint 2km techniką klasyczną)
6. Mateusz Posiadała

Juniorzy E (sprint 2km techniką klasyczną)
10. Mateusz Piwko
14. Jakub Kiełczykowski

Juniorki D (sprint 2km techniką klasyczną)
15. Justyna Stefaniuk
22. Kamila Borkowska
24. Marcelina Boguszewska
27. Monika Sołoniewicz

Juniorki E (sprint 2km techniką klasyczną)
26. Alicja Jóźwiak

 

BIEGI TECHNIKĄ DOWOLNĄ

Seniorzy (12km techniką dowolną)
5. Damian Duk
9. Kamil Majewski

Juniorzy B (8km techniką dowolną)
29. Grzegorz Lewandowski
34. Kamil Godlewski
35. Rafał Policiński

Juniorki A (8km techniką dowolną)
11. Marlena Jastrzębska

Juniorki B (8km techniką dowolną)
25. Joanna Bronisz

Juniorzy C (4km techniką dowolną)
3.  Patryk Borkowski
6. Arkadiusz Posiadała

Juniorki C (4km techniką dowolną)
6. Anna Bielecka
28. Małgorzata Tarkowska
29. Paulina Kuryłek
47. Emilia Borkowska

Juniorzy D (2km techniką dowolną)
14. Mateusz Posiadała

Juniorzy E (2km techniką dowolną)
11. Mateusz Piwko
15. Jakub Kiełczykowski

Juniorki D (2km techniką dowolną)
14. Kamila Borkowska
17. Justyna Stefaniuk
25. Marcelina Boguszewska
27. Monika Sołoniewicz

Juniorki E (2km techniką dowolną)
19. Alicja Jóźwiak

 

źródło: skipol; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;