sobota, 15 czerwca 2024r.

Bezbramkowo z III-ligowcem (fotogaleria)

Pogoń II Siedlce zremisowała w kolejnym zimowym sparingu z Orlętami Łuków 0:0.

Spotkanie był rozgrywane przy silnie padającym śniegu. Wiele akcji bramkowych nie było. W pierwszej odsłonie w barwach Orląt dobrze spisywał się wypożyczony z Pogoni Cezary Demianiuk. Na boisku toczyła się zacięta walka i nie raz dochodziło do spięć między piłkarzami obu ekip. W drugiej połowie siedlczanie także stworzyli sobie kilka sytuacji, jednak nie zdobyli bramki dające zwycięstwo. W ekipie Pogoni testowany był bramkarz Jakub Matlak (14.06.93), który ostatnio występował w juniorach ŁKS 1926 Łomża, Kamil Księżopolski (Grodzisk Krzymosze) oraz środkowy obrońca, który zagrał także w meczu pierwszej drużyny z GKP Targówek.

W Orlętach wystąpili wypożyczeni do Orląt Cezary Demianiuk i Marcin Paczkowski oraz grający w przeszłości w biało-niebieskich Paweł Matłacz oraz Dariusz Dziewulski.

Następne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 10 lutego o godzinie 11 w Siedlcach, a ich przeciwnikiem będzie Podlasie Sokołów Podlaski.

 

06.02.13, 17:25 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 0:0

Grano 2×40 minut.

Pogoń II: Jakub Matlak (41 Piotr Antoszczuk) – 2. Tomasz Lipiński (56, 14. Adam Chojecki), 3. Mateusz Padysz, 11. zawodnik testowany (41, 11. Kamil Księżopolski), 15. Hubert Łukanowski (78, 13. Łukasz Czarnocki) – 9. Bartosz Mudent (41, 20. Jakub Jurek), 13. Damian Rytel (71, 19. Patryk Wołosz), 7. Sylwester Buga, 16. Marek Adamczyk (64, 8. Patryk Szachnowski) – 22. Wiktor Lach (41, 17. Mariusz Bednarczyk), 6. Bartosz Kaszubowski (41, 18. Tomasz Misiowski; 79, 9. Kamil Domański)

Orlęta: Paweł Matłacz – Mateusz Mańturzyk, Jakub Jarzynka, Paweł Szlaski, Marek Piotrowicz – Kamil Marciniak, Dariusz Dziewulski, Marcin Paczkowski, Michał Botwina – Łukasz Kiryło, Cezary Demianiuk. Grali także: Norbert Osial, Krzysztof Kierych, Artur Gaj, Robert Wołoszka, Maciej Kachniarz, Kacper Adamiak

 

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)

 

źródło: własne / LubGol.pl; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. Ale ten Paczkowski beznadziejny i na dodatek ma nadwagę. Dobrze, że poszedł do Łukowa tam go jeszcze podkarmią i wróci do drużyny rugbistów jako łącznik młyna :):):)

  2. Najlepiej gadać na kogoś go nie znając sytuacji przejscia do innego klubu 🙂 , Nadwage ? Po czym czlowieku mozesz wnioskowac ,ze on ma nadwage? Bo nie wazy 30kg ? , czysta zawiść

  3. Dlaczego koleżko nie powiesz, iż imć podstoli Marcin P. w porównaniu do zeszłej rundy i sezonu podszedł z waga na wyższy 10 stopniowy poziom. PRZECIEŻ TO JEST BAMA-BARYŁA A NIE PIŁKARZ. W sumie PAKA 3maj sie i trenuj. Może kiedyś wrócisz do Pogoni i udowodnisz coś niedowiarkom. Powodzenia

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;