niedziela, 16 czerwca 2024r.

Piotr Szczechowicz urlopowany, będzie zmiana trenera? [aktualizacja]

Piotr Szczechowicz został urlopowany do końca tygodnia, a jego los w siedleckim klubie zdaje się być przesądzony.

Z kilku źródeł dowiedzieliśmy się, że Piotr Szczechowicz rozstaje się z Pogonią. Na tę decyzję miały wpływ zaognione stosunki po odesłaniu testowanych Jacka Moryca i Patryka Kamińskiego, ale i fatalna postawa piłkarzy Pogoni w kolejnych meczach sparingowych.

Czwartkowy trening poprowadzili trenerzy Krzysztof Pawlusiewicz i Andrzej Olszewski, ponieważ Szczechowicz został urlopowany do niedzieli. Wedle zasłyszanych plotek nowym trenerem Pogoni ma być Daniel Purzycki, możliwe, że otrzyma pomoc trenera koordynatora, który będzie dysponował odpowiednią licencją.

Popularny „Puzon” na przełomie roku został społecznym doradcą prezesa Pogoni Jacka Kozaczyńskiego, a jego sylwetkę szerzej przedstawialiśmy tutaj

Więcej na pewno będzie wiadomo po konferencji prasowej Pogoni, którą klub zaplanował na poniedziałek.


Prezes Pogoni Jacek Kozaczyński na swoim Twitterze zaprzeczył informacji jakoby Piotr Szczechowicz został zwolniony z funkcji trenera.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

15 odpowiedzi

 1. Było by świetne Purzycki to wychowanek Pogoni i bardzo doświadczona osoba w prowadzeniu zespołu. Było by świetnie , pod skrzydłami „puzona” Pogoń nie walczyła by o utrzymanie lecz o górną połowę tabeli badz nawet o awans.
  Brawo zarząd!

 2. Jego nie można zwolnić. Jego trzeba wypier….! (..) Opowieści Szczecha to bajeczki. On robi propagandę sukcesu, którego nie ma. Nie ma nawet nadziei, że będzie. Leje nas kto chce, a my nie potrafimy strzelić nawet jednego gola, więc o czym tu mowa…

 3. Dawno powinni się pożegnać z trenerem Szczechowiczem, ma mniemanie o sobie, że jest niezastąpiony i jest drugim Mourinho. Bardzo dobra decyzja prezesa jeżeli nie ma atmosfery w zespole a trener musi być psychologiem dostał wszystko co chciał i widać że nic niepotrafił nic zrobić z tego materiału jaki posiadał, szkoda wychowanków którzy wcześniej byli podstawą zespołu: Paczkowski, Demianiuk, Grochowski, Marchel, Konasiuk może warto do nich wrócić. Dobrze by było żeby przyszedł trener który ma już doświadczenie i napewno Wędzyński z Płużyckim byliby dobrym duetem. Wróble ćwierkają, że Klejdins – Jabłoński z Warszawy mają objąć Pogoń.

 4. Brawo! po tamtym sezonie juz powinien być zwolniony.Z drugiej strony to czy Purzycki to trener?Żadnej konkretnej przygody na dłużej w którymś z tych klubów w tym fachu nie miał.

 5. też mi hit. przecież było wiadomo że puzon nie po to został doradcą by doradzać tylko by być I trenerem. myślałem tylko że szczechowiczowi podziękują po 2-3 kolejkach a tu jednak niespodzianka. puzon chciał być trenerem już rok temu 6m-cy temu więc się doczekał. zespół powinien znać bo to przecież on doradzał prezesowi w sprawie zawodników:). zobaczymy jak bedzie funkcjonował układ prezes-trener czyli kolega-kolega.

 6. To nie jest pewna informacja, że Purzycki zostanie trenerem. Dowiemy się w poniedziałek. Podobno w kręgu zainteresowań zarządu jest jakiś zagraniczny szkoleniowiec.

 7. Cóż Panie Trenerze …
  niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka …

  a nie mówiłem?

 8. Jaki zagraniczny szkoleniowiec? Chyba z Nigerii bo tam tanio. Nikt porządny tu nie przyjdzie poniżej 10 tysięcy tylko sami bajkopisarze.Smutne ale prawdziwe. Blacha na trenera to przynajmniej kilku wychowanków zobaczymy w składzie

 9. Wkońcu wielki SUKCES Pogoni 🙂 ale w poniedziałek zapowiadana kolejna porażka heh

 10. Kiedy niby ci wymienieni zawodnicy byli podstawą zespołu – chyba w juniorach u Blachy…

 11. Prezesa należało by wymienić na samym początku za nieudolność który to już trener się zmienia.Kozaczyński to potrafi jedynie przyjmować i zwolnić to jego jedyne pojecie

 12. były prowadzone rozmowy z trenerami ale każdy mówił że będzie bronił najlepszy bramkarz w klubie. tak więc chyba trener zostanie

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;