wtorek, 25 czerwca 2024r.

AXAN sponsorem głównym Pogoni (wideo)

Dzisiaj podczas konferencji prasowej MKP Pogoń przedstawiono nowego sponsora głównego, którym został AXAN Alberta Kormana.

Umowa z siecią stacji paliw została podpisana na dwa lata. Od rundy wiosennej siedlczanie będą występować też z logiem nowego sponsora na koszulkach.

Podczas konferencji poruszono też kilka innych tematów.

Skarbnik Pogoni Krzysztof Figat podał, że budżet Pogoni wynosi około 2 mln złotych, z czego połowa pochodzi od wszystkich sponsorów klubu.

Poinformowano także o przyznaniu naszemu miastu organizacji meczu reprezentacji Polski U-21 z Litwą, który odbędzie się 23 marca.

Przy zmianie tematu na sprawy czysto piłkarskie prezes Pogoni Jacek Kozaczyński oficjalnie poinformował, że szkoleniowcem Pogoni w dalszym ciągu będzie Piotr Szczechowicz.

Na koniec trener Szczechowicz przedstawił sytuację Pogoni w okresie przygotowawczym. Wiadomo też, że siedlecki zespół niedługo wzmocni Marcin Stromecki i wciąż trwają poszukiwania środkowego obrońcy.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. I z nowego trenera nici… żaden pewnie nie chciał synka na bramce postawić.

  2. Na tą chwilę to każdy by na synka postawił bo rundę jesienną miał serio udaną 😉 Widać trybuny go motywują do grania na poziomie a nie puszczania lobików z 40 metrów jak w pucharze polski

  3. Ja nie powiem, że nie bo parę/kilka ładnych akcji miał. Lecz 'babole’ zostaną 'babolami’ które ludzie zapamiętają na dłużej 🙂

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;