poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Stracili punkty w doliczonym czasie gry

Pogoń II Siedlce zremisowała w zaległym meczu IV ligi na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów 2:2.

Podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza już od pierwszych minut narzucili swój styl gry i dążyli do zdobycie bramki. W 11 minucie Mateusz Padysz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wpakował piłkę do bramki i wyprowadził siedlczan na prowadzenie. Chwilę później biało-niebiescy zdobyli kolejnego gola. Po akcji prawną stroną boiska Rafał Jędrzejczyk znalazł się sam na sam z golkiperem Mszczonowianki i wygrał ten pojedynek. W 25 minucie gospodarze po rzucie rożnym i strzale głową Tomasza Bogołębskiego zdobyli gola. Jak się później okazało była to ostatnia bramka w tej odsłonie. Przez całą drugą połowę Pogoń II utrzymywała korzystny wynik i była bliska wywiezienie kompletu punktów z Mszczonowa, jednak w ostatniej akcji meczu gospodarze wyprowadzili kontrę, którą strzałem z woleja wykończył Łukasz Pastewka.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w niedzielę 21 kwietnia o godzinie 11 na własnym boisku z UKS Łady.

17.04.13, 17:00 – Mszczonów

IV liga: Mszczonowianka Mszczonów – Pogoń II Siedlce 2:2 (1:2)

Bramki: Tomasz Bogołębski 25, Łukasz Pastewka 90+2 – Mateusz Padysz 11, Rafał Jędrzejczyk 12

Pogoń II: Karol Budzikur – Rafał Augustyniak, Tomasz Stromecki, Mateusz Padysz, Hubert Łukanowski – Rafał Jędrzejczyk, Chinonso Agu, Bartłomiej Dołubizna, Sylwester Buga (78 Damian Rytel), Bartosz Mudent – Kacper Starek (85 Bartosz Kaszubowski)

Żółte kartki dla Pogoni II: Bartłomiej Dołubizna, Kacper Starek

Sędzia: Kamil Winiarski (Radom)