poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Żółty alert

W najbliższą środę w Lublinie Pogoń Siedlce będzie musiała sobie radzić bez Roberta Kwiatkowskiego. Powodem absencji będącego w dobrej formie od początku rundy wiosennej zawodnika są nagromadzone kartki.

Do gry po pauzie spowodowanej upomnieniami powróci Rafał Kosiec i być może kontuzjowany ostatnio Piotr Wasikowski. Gorszą informacją w kontekście przyszłych meczów jest zagrożenie otrzymania czwartej żółtej kartki w sezonie, które wisi nad pięcioma zawodnikami Pogoni.

Owi zawodnicy, którzy będą zmuszeni odpoczywać od II ligi w razie obejrzenia żółtego kartonika to: Jacek Kozaczyński, Marcin Nowak, Przemysław Rodak, Krystian Wójcik i Adam Czerkas. Strata każdego z nich będzie trudna do powetowania, ale sztab szkoleniowy będzie musiał jakoś sobie poradzić. Miejmy nadzieję, że absencje rozłożą się w czasie, a nie spadną na siedlczan w tym samym momencie.

 

źródło: własne; foto: Arkadiusz Brodziński

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. Witam.
    Piszę do redakcji.
    A mianowicie chodzi mi o to , aby był jakiś opis przedmeczem , w jakim składzie wyjdzie Pogań , kto został powołany , i może jakies przypomnienie poprzednich meczy miedzy drużynami.
    Dziękuję i pozdrawiam Dariusz.

    1. Robiliśmy kiedyś takie zapowiedzi, ale miały za mało czytań do czasu im poświęconego. Poza tym nie jesteśmy stroną tylko o piłce nożnej.

  2. Motor napewno za wszelką cenę będzie chciał urwać 3 pkt. i to będzie mecz walki oby tylko nie brutalny, my mamy przewagę bo jesteśmy lepsi a oni zechcą odbić się od dna i udowodnić że nie pójdą pod „gilotynę”. Będzie to trudny mecz dla nas, a dobra POGONI passa niechaj trwa. VIVA POGOŃ !!!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;