poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Bez punktów z Wilgą

Pogoń II Siedlce przegrała kolejne wyjazdowe spotkanie. Tym razem siedlczanie ulegli w Garwolinie tamtejszej Wildze 0:3.

Gra drugiego zespołu Pogoni w tym meczu wyglądała bardzo słabo. Już w pierwszych minutach Michał Kępka przeszedł trzech zawodników biało-niebieskich i pokonał siedleckiego golkipera. Od 37 minut siedlczanie po czerwonej kartce Bartosza Mudenta grali w dziesięciu. Pierwsza połowa kończyła się wygraną Wilgi 1:0. W drugiej odsłonie gracze z Garwolina zdobyli jeszcze dwa gole. Druga bramka padła w podobny sposób. Kępka „objechał” defensorów Pogoni i celnie strzelił na bramkę strzeżoną przez Piotra Antoszczuka. Ostatnią bramkę zdobył Marcin Makulec, który dostawił nogę do piłki dośrodkowanej z bocznego sektora boiska. W ekipie Krzysztofa Pawlusiewicza dobre sytuacje mieli: Bartosz Kaszubowski – dwukrotnie i Rafał Jędrzejczyk.

Następne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają na wyjeździe w środę 1 maja o godzinie 17.00 z Energią Kozienice.

27.04.13, 17:00 – Garwolin

IV liga: Wilga Garwolin – Pogoń II Siedlce 3:0 (1:0)

Bramki: Michał Kępka 3, 58, Marcin Makulec 76

Wilga: Łukasz Mariak – Karol Zawadka (Emil Wielgosz), Łukasz Grążka, Łukasz Korgul, Bartłomiej Szczęśniak, Piotr Baranowski (Mariusz Dróżdż), Kamil Zawadka, Bartłomiej Kowalski (Daniel Bogusz), Łukasz Puciłowski, Jakub Wachnicki (Marcin Makulec), Michał Kępka

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – Bartosz Mudent, Tomasz Stromecki, Mateusz Padysz, Hubert Łukanowski – Rafał Jędrzejczyk, Bartłomiej Dołubizna, Damian Rytel (88 Łukasz Czarnocki), Sylwester Buga (85 Jakub Jurek), Tomasz Misiowski (75 Adam Chojecki) – Bartosz Kaszubowski (80 Patryk Szachnowski)

Żółte kartki dla Pogoni II: Sylwester Buga, Bartosz Kaszubowski, Bartosz Mudent

Czerwona kartka: Bartosz Mudent 37 (za dwie żółte)

Sędzia: Kamil Winiarski (Radom)