niedziela, 19 maja 2024r.

Jak będzie wyglądała hala przy „Samochodówce”?

Podczas posiedzenia siedleckiej Komisji Sportu w dniu 20 maja został przedstawiony projekt nowej hali, która ma powstać przy popularnej „Samochodówce”.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że siedlecka „Samochodówka”, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 będzie miał halę z prawdziwego zdarzenia. Wiemy już nawet jak ta hala będzie wyglądała i jakie wymogi będzie spełniała.

1

 

Ku radości siedleckich kibiców nowa hala ma być pierwszą w Siedlcach halą pełnowymiarową! Dzięki temu można będzie na niej rozgrywać mecze praktycznie w każdej dyscyplinie halowej. Widownia ma mieć ponad 300 miejsc. – Będzie to hala godna XXI wieku. Będzie miała podwójne legary, drewnianą podłogę, oświetlenie na przyzwoitym poziomie, 4 szatnie, dużo pomieszczeń socjalnych i administracyjnych, siłownię, salę baletową, sanitariaty – mówi z dumą Henryk Niedziółka, Przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miasta Siedlce.

3

 

Koszt budowy takiej hali ma wynieść ok. 8 mln złotych brutto. Bardzo możliwe, że już w następnym roku może rozpocząć się budowa, która potrwałaby około 12 miesięcy.

4

 

źródło: własne / TV Siedlce; foto: TV Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. za dużo to było zmarnowane na nieudolne zarządzanie i decyzje

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;