poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Kolejny zawodnik wraca do Siedlec

Po dwóch latach nieobecności szeregi KPS ponownie zasili Mariusz Pruski. Siatkarz grający na pozycji środkowego w ostatnim sezonie reprezentował barwy Campera Wyszków.

24-letni Mariusz Pruski to zawodnik o idealnych parametrach na pozycję środkowego: 204 cm wzrostu, aż 361 cm zasięgu w ataku oraz 330 cm w bloku. Kolejny absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale występował w siedleckiej drużynie w sezonie 2010/2011. Później przeniósł się do Pronaru Hajnówka, a następnie do lokalnego rywala KPS z Wyszkowa. Teraz wraca do Siedlec z dużymi nadziejami: – To klub, gdzie plany są realne i nastawione na rzeczywisty potencjał. Perspektywa budowy nowego zespołu na fundamencie solidnego trenera Sławomira Gerymskiego utwierdziła mnie w przekonaniu, że powrót do Siedlec to dla mnie najlepsza decyzja.

Pruski jest drugim zawodnikiem po Piotrze Milewskim, który w obecnym okienku transferowym powraca do siedleckiego zespołu.

 

źródło: własne / KPS Siedlce / Camper Wyszków; foto: Camper Wyszków

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

  1. za sponsoruj klub to będą lepsze 🙂 moim zdaniem wszystko idzie w dobrym kierunku, jeszcze jakiś dobry przyjmujący i będzie git

  2. sponsoruje pajacu, co dwa tyg. placac za bliet, a tego szrotu nie bede ogladał, ani pewnie nikt inny nie bedzie chcial

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;