czwartek, 13 czerwca 2024r.

Pogoniści wznowili treningi

Piłkarze siedleckiej Pogoni pod okiem nowego sztabu szkoleniowego wznowili przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszym treningu pojawili się też nowi, testowani zawodnicy.

W treningu wzięło udział 24 zawodników. Wśród nich byli pozyskani Daniel Dybiec oraz Bartosz Tarachulski. Rafał Wójcik przyglądał się również kilku zawodnikom testowanym: Piotrowi Krawczykowi (napastnik, Naprzód Skórzec), Kamilowi Panufnikowi (obrońca, Czarni Węgrów), Aronowi Majczynie (pomocnik, Polonia Warszawa ME), Damianowi Rytlowi (pomocnik, rezerwy), Marcinowi Kozłowskiemu (pomocnik, juniorzy MKS Polonia Warszawa) i Tomaszowi Bąblowi (bramkarz, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski). Ponadto na pierwszych zajęciach zjawili się gracze, wypożyczeni na wiosnę do Orląt Łuków: Tomasz Grochowski, Marcin Paczkowski i Cezary Demianiuk. Na stadion przyjechał również Adam Czerkas, jednak ze względu na kontuzję nie mógł wziąć udziału w zajęciach.

W zespole Pogoni nie zobaczymy już kilku zawodników. Nowego klubu szukają: Bartłomiej Dołubizna, Rafał Jędrzejczyk, Rafał Kosiec, Marcin Nowak, Andrzej Olszewski, Kacper Starek i Piotr Wasikowski. Ponadto skończyło się wypożyczenie Rafała Augustyniaka z Widzewa Łódź i właśnie z tym klubem młody obrońca wyjechał na obóz przygotowawczy. Nie jest jednak pewne czy na pewno nie zagra w biało-niebieskich w nowym sezonie. Sztab szkoleniowy w najbliższych dniach będzie się przyglądał Paschalowi Ekwueme i wtedy stwierdzi czy przyda się zespołowi w zbliżającym się sezonie.

 

Udział w treningu wzięli:

Bramkarze: Piotr Antoszczuk, Tomasz Bąbel, Karol Budzikur

Obrońcy: Mateusz Urbański, Kamil Panufnik, Damian Guzek, Daniel Dybiec

Pomocnicy: Krystian Wójcik, Chinonso Agu, Przemysław Rodak, Marcin Paczkowski, Marcin Stromecki, Bartosz Mudent, Aron Majczyna, Adrian Dziubiński, Tomasz Grochowski, Damian Rytel, Marcin Kozłowski

Napastnicy: Piotr Krawczyk, Bartosz Kaszubowski, Paschal Ekwueme, Wiktor Lach, Cezary Demianiuk, Bartosz Tarachulski

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. „Sztab szkoleniowy w najbliższych dniach będzie się przyglądał Paschalowi Ekwueme i wtedy stwierdzi czy przyda się zespołowi w zbliżającym się sezonie.” – informacja wyssana z palca !
    bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura
    nawet zdjec nie umiesz robic, i wychdza takie kwiatki ze nie wiedza ludzie o co chodzi

    1. A co ma zdjecie do newsa 🙂 czlowieku weź sie ogarnij i zacznij myśleć skoro chłopaki podali taka informacje do newsa to raczej tak jest bo niby po co mieli by dodawać coś od siebie… bo jak by nie patrzył to Paschal nic do tej pory nie pokazał na tyle żeby go zostawić w klubie, na jego miejsce można by ściągnąć innego zawodnika..

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;