poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Łukasz Wójcik wróci do Pogoni?

Na piątkowym treningu siedleckiej Pogoni pojawił się wychowanek klubu z Siedlec Łukasz Wójcik. Poza nim w zajęciach wzięło udział trzech nowych zawodników.

Łukasz Wójcik był podstawowym obrońcą Pogoni podczas jej występów w III lidze. Miał swój udział w awansie do II ligi, ale nie dane mu było grać w tej klasie rozgrywkowej w biało-niebieskich barwach, ponieważ został wytransferowany do Pogoni Szczecin. W mieście położonym nad Odrą Wójcik nie przebił się do składu i po sezonie gry w rezerwach został wypożyczony do Radomiaka Radom. W ubiegłym sezonie zaliczył 23 występy.

Sztab szkoleniowy wciąż przygląda się: Marcinowi Kozłowskiemu, Piotrowi Krawczykowi, Aronowi Majczynie, Hubertowi Tomalskiemu oraz wychowankom wracającym z wypożyczeń do Orląt Łuków. Na piątkowym treningu nie było Tomasz Bąbla, ale pojawił się inny golkiper Hubert Radzikowski (Victoria Kałuszyn). Wśród 26 trenujących graczy brakowało także Paschala Ekwueme, Bartosza Kaszubowskiego (lekka kontuzja) i Roberta Kwiatkowskiego (wznowi treningi w poniedziałek). Personaliów jednego z graczy nie udało się ustalić.

Testowany był również Jakub Kapsa, który rywalizował z Pogonią w barwach KSZO w sezonie 11/12. Z Ostrowca Świętokrzyskiego boczny pomocnik przeniósł się do Młodego Lecha Poznań, skąd przeszedł do Chojniczanki Chojnice. W sezonie 12/13 zdobył 3 bramki w 19 meczach ligowych, a jego klub wywalczył awans do I ligi.

 

źródło: własne; foto: RadomSport.pl

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. A po co? W takiej formie i z takim zaangażowaniem to chyba tylko do rezerw:-(

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;