niedziela, 3 marca 2024r.

W regionie: Losowanie Pucharu Polski OZPN Siedlce

12 lipca w siedzibie OZPN Siedlce dokonano losowania I i II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu siedleckiego. Rezerwy siedleckiej Pogoni zaczną zmagania od drugiej rundy.

Do rozgrywek zgłosiło się 27 drużyn: z IV ligi (trzy zespoły), ligi okręgowej (16 zespołów), klasy A (2 zespoły), klasy B (trzy zespoły) i trzy drużyny niezrzeszone: Podlasie Sokołów Podlaski (oldboje), Wokas Łosice i LUKS Ruda Wolińska.

Drużyny – Puchar Polski – sezon 2013/2014 – OZPN Siedlce:

(IV liga – 3 drużyny):
Czarni Węgrów
Naprzód Skórzec
Pogoń II Siedlce

(LO – 16 drużyn):
Fenix Siennica
Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka
ŁKS Łochów
Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Małkinia
Orzeł Łosice
Podlasie Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów
Tygrys Huta Mińska
Victoria Kałuszyn
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
Wilga Miastków
Zorza Sterdyń
Zryw Sobolew

(A – 2 drużyny):
Jutrzenka Cegłów
Tęcza Stanisławów

(B – 3 drużyny)
Kolektyw Oleśnica
Legion Grębków
Polonez Mordy

(kluby niezrzeszone – 3 drużyny):
Podlasie Sokołów Podlaski (oldboje)
Wokas Łosice
LUKS Ruda Wolińska


 

Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Mazowieckiego ZPN, w sezonie 2013/14 drużyny niezrzeszone, Klasy A, B, Ligi okręgowej i IV ligi rozgrywają zawody pucharowe aż do wyłonienia najlepszej drużyny OZPN (do końca rundy jesiennej 2013 r.). Zwycięzcy rozgrywek okręgowych uczestniczą w następnym szczeblu rozgrywek z udziałem drużyn III ligi (runda wiosenna 2013 r.).

W rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu OZPN w Siedlcach uczestniczyć będzie 27 drużyn (3 niezrzeszone, 5 z Klas A i B oraz obowiązkowo 16 z Ligi okręgowej i 3 z IV ligi).

W dniu 12 lipca 2013 r. w biurze OZPN z udziałem członków Wydziałów OZPN dokonano losowania pierwszych dwóch rund rozgrywek pucharowych.

Zestawienie par Pucharu Polski – I runda (1/16 rozgrywek):
28 sierpnia 2013 r. (środa), godz. 17:00
1. Kolektyw Oleśnica – Zryw Sobolew
2. Wokas Łosice – Zorza Sterdyń
3. Legion Grębków – Wektra Dziewule
4. Watra Mrozy – Jabłonianka Jabłonna Lacka
5. Jutrzenka Cegłów – Orzeł Łosice
6. Tęcza Stanisławów – Victoria Kałuszyn
7. Polonez Mordy – Podlasie Sokołów Podlaski
8. Podlasie Sokołów Podlaski (oldboje) – Mazovia Mińsk Mazowiecki
9. Tygrys Huta Mińska – Fenix Siennica
10. LUKS Ruda Wolińska  – Wilga Miastków (czwartek – 29 sierpnia 2013 r. g. 17:00 w Oleśnicy)
11. Hutnik Huta Czechy – ŁKS Łochów
12. MKS Małkinia –  termin wolny
13. Sęp Żelechów – termin wolny

Kluby wymienione na pierwszym miejscu są gospodarzami zawodów.

Dokonano także losowanie par II rundy.

Zestawienie par Pucharu Polski – II runda (1/8 rozgrywek):
18 września 2013 r. (środa), godz. 16:30
1. zwycięzca pary nr 1 – zwycięzca pary nr 10
2. zwycięzca pary nr 11 – zwycięzca pary nr 7
3. MKS Małkinia – Pogoń II Siedlce
4. zwycięzca pary nr 6 – zwycięzca pary nr 3
5. zwycięzca pary nr 5 – zwycięzca pary nr 2
6. zwycięzca pary nr 9 – zwycięzca pary nr 8
7. zwycięzca pary nr 4Naprzód Skórzec
8. Sęp ŻelechówCzarni Węgrów

Kluby wymienione na pierwszym miejscu są gospodarzami zawodów, w przypadku drużyn różnych klas – gospodarzem jest drużyna klasy niższej.


 

Rozgrywki Pucharu Polski  na szczeblu OZPN odbywać się będą w niżej wymienionych terminach:
– 1/16 – 28 sierpnia 2013 r. (środa) godz. 17:00 – drużyny Klasy A, B i Ligi Okręgowej,
– 1/8  – 18 września 2013 r. (środa)  godz. 16:30 – zwycięzcy 1/16 i drużyny IV ligi
– 1/4  – 2 października 2013 r. (środa) godz. 16:00 – zwycięzcy 1/8
– 1/2  – 9 października 2013 r. (środa) godz. 15:30 – zwycięzcy 1/4,
– finał – 23 października 2013 r. (środa) godz. 15:00

 

źródło: OZPN Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

dlaczego na stronie ozpn nie jest tak szybko info jak na sport Siedlce? karaś temu winien? czy inne płotki

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;