niedziela, 3 marca 2024r.

SportSiedlce.pl ma 2 lata!!!

24 miesiące istnienia, grubo ponad 2000 wpisów, kilkanaście tysięcy zdjęć, niezliczona ilość godzin spędzonych na oglądaniu i opisywaniu siedleckiego sportu. Portal SportSiedlce.pl ma już 2 lata!

Gdy pierwszy raz padła propozycja stworzenia portalu sportowego, trudno było uwierzyć, że przetrwamy tak długo, a portal stanie się aż tak popularny. Spiritus movens projektu był Mateusz Ciulak, który słusznie dostrzegł lukę, którą można zapełnić. Pierwszy redaktor naczelny portalu nie miał problemów z przekonaniem do swojego pomysłu Michała Michalskiego i Kamila Suleja (obecny redaktor naczelny), do tego namówił swoich kolegów Damiana Wiewiórkę i Dominika Kowalskiego (najpierw piszący, teraz kamerujący). O stronę informatyczną miał zadbać Kamil Mateusiak. Do składu stając się jego ważną częścią szybko dołączyli fotografowie Maciek Sztajnert i Piotrek Niciporuk. Taka ekipa do dzisiaj tworzy redakcję portalu, ale skład redakcji się powiększył.

Przez pewien czas dla SportSiedlce.pl pisał Tomek Obrępalski, któremu za pomoc w tworzeniu portalu dziękujemy i życzymy powodzenia w jego kolejnych projektach. Dużym wsparciem w sezonie halowym jest dziennikarz Sportowych Faktów Jakub Artych, który nigdy nie odmówił nam pomocy. Najnowszym nabytkiem redakcyjnym jest Paulina Soćko, po której wiele sobie obiecujemy. Tym bardziej, że jedyna w SportSiedlce.pl ma papiery na to, że jest dziennikarką sportową.

Staramy się, aby nasze informacje były rzetelne, ekspresowe i ciekawe. Nasz plebiscyt na Sportowca Tygodnia cieszy się dużą popularnością, ale przypominamy, że to tylko zabawa, co niektórym trudno pojąć. Idziemy z duchem czasu, korzystając z różnego rodzaju mediów społecznościowych. Na Twitterze podajemy wyniki siedleckich drużyn równo z gwizdkiem, z kolei na Facebooku na bieżąco informujemy o najciekawszych wydarzeniach ze świata siedleckiego sportu.

Nasze plany na przyszłość są ambitne i nie zamierzamy spocząć na laurach. Wiemy co powinniśmy zrobić, żeby strona była jeszcze lepsza. Cały czas prowadzimy nabór do redakcji, więc jeżeli chcesz czytelniku spróbować się dziennikarstwie sportowym nasze progi stoją przed tobą otworem. Mamy także dla naszych czytelników miłą niespodziankę, a mianowicie konkurs, w którym do wygrania jest piłka Adidasa z podpisami młodzieżowych reprezentantów Polski, goszczących w Siedlcach w pierwszym kwartale 2013 roku.

Dziękujemy wszystkim za głosy uznania naszej pracy, za polubienia na Facebooku i za pomoc we współtworzeniu portalu. Nie można też zapomnieć o sponsorach, bez których strona nie mogłaby istnieć. Jesteśmy też wdzięczni za konstruktywną krytykę, dzięki której portal będzie rósł w siłę. Dzięki i do zobaczenia na siedleckich stadionach i halach!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Redakcja SportSiedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Często tutaj zaglądam w poszukiwaniu informacji o siedleckim sporcie, bardzo dobra strona.
Zyczę powodzenia w dalszym tworzeniu serwisu.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;