poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Gala Piłkarska OZPN – nominacje

10 sierpnia w Węgrowie po raz pierwszy na letniej gali OZPN Siedlce poznamy najlepszych piłkarzy zeszłego sezonu.

Kapituła w składzie: Mirosław Buczek (Tygodnik Siedlecki), Krzysztof Karaś (prezes OZPN Siedlce), Andrzej Materski (Echo Katolickie), Michał Michalski (Wydział Gier OZPN / Katolickie Radio Podlasie) oraz Kamil Sulej (SportSiedlce.pl) dokonała wyboru nominowanych do nagród w następujących kategoriach:

Piłkarz II ligi:
Adam Czerkas (Pogoń Siedlce)
Jacek Kozaczyński (Pogoń)
Przemysław Rodak (Pogoń)
Krystian Wójcik (Pogoń)

Piłkarz IV ligi:
Karol Budzikur (Pogoń II Siedlce)
Adam Dobosz (Czarni Węgrów)
Przemysław Głowacz (Czarni)
Rafał Komosa (Czarni)
Kamil Panufnik (Czarni)

Piłkarz Ligi Okręgowej:
Rafał Głąbicki (Hutnik Huta Czechy)
Piotr Krawczyk (Naprzód Skórzec)
Daniel Kuć (Tygrys Huta Mińska)
Dariusz Milik (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Marcin Siedlecki (Podlasie Sokołów Podlaski)

Piłkarz Klasy A:
Dżamal Hawari (Miedzanka Miedzna)
Dawid Matak (Fenix Siennica)
Robert Narwojsz (Wektra Zbuczyn)
Daniel Serwatka (Watra Mrozy)
Rafał Wyszomirski (Wicher Sadowne)

Piłkarz Klasy B:
Jakub Biarda (Grodzisk Krzymosze)
Rafał Grabowski (Świt Barcząca)
Rafał Polkowski (Jastrząb Żeliszew)
Kamil Stanisławowski (Kolektyw Oleśnica)
Marcin Wojtczuk (Kosovia Kosów Lacki)

Nadzieja piłkarska:
Piotr Krawczyk (Naprzód Skórzec)
Dawid Matak (Fenix)
Kamil Panufnik (Czarni)
Adam Ryczkowski (wychowanek Miedzanki Miedzna, obecnie juniorzy Legii Warszawa)

Sędzia:
Krzysztof Jakubik
Arkadiusz Pazdyka
Kamil Wolski

Szkoleniowiec pracujący z młodzieżą:
Andrzej Goliszewski (Promyk Łaskarzew)
Waldemar Osica (MEWA Mińsk Mazowiecki)
Janusz Puchalski (Mazovia Mińsk Mazowiecki / Dąbrówka Mińsk Mazowiecki)
Tomasz Rokita (MOSiR Mińsk Mazowiecki)
Tomasz Wojtasiewicz (Trójka Łochów)

Szkoleniowiec seniorów:
Marek Czyżkowski (Tygrys)
Rusłan Mielniczuk (Jabłonianka)
Robert Parzonka (Czarni)
Piotr Szczechowicz (Pogoń)
Marcin Tomaszewski (Naprzód)

Sponsor:
Alkor Trade – Robert Krasowski
Axan – Albert Korman
Topaz – Zbigniew Paczóski
M3 – Leszek i Zdzisław Skorupkowie
Sobtrade – Hanna Sobiech
Stadler

Samorząd miejski:
Łochów
Łosice
Mińsk Mazowiecki
Siedlce
Węgrów
Żelechów

Samorząd gminny:
Górzno
Latowicz
Liw
Małkinia Górna
Miedzna
Skórzec
Sobolew

Działacz:
Waldemar Bulik (Zorza Sterdyń)
Dariusz Dobosz (Czarni)
Bogdan Dróżdż (MEWA)
Łukasz Fidorczuk (MKS Małkinia)
Witold Jakubik (Pogoń)
Jarosław Karman (Liwia Łochów)
Dariusz Kąkol (UKS „9” Siedlce)
Krzysztof Komosa (UKS „1” Węgrów)
Jacek Kozaczyński (Pogoń)
Rafał Malinowski (Fenix)
Mariusz Perka (Watra)
Sławomir Rudziński (Jabłonianka)
Leszek Skoczylas (ULKS Gołąbek)
Tomasz Wojtczuk (Kosovia)
Stanisław Żołnierzak (Rywal Ruchna)

Zwycięzców we wszystkich kategoriach poznamy 10 sierpnia. O 14:30 w Parku im. Armii Krajowej przy ul. Kościuszki w Węgrowie odbędzie się Gala Piłkarska OZPN. Tegoroczna impreza jest wpisana w obchody Dni Węgrowa, które przypadają na weekend 10-11 sierpnia.

 

źródło: własne; foto: Michał Michalski

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Odkrycie XXI wieku Trener Marcin Tomaszewski (Naprzód Skórzec) temu panu pomnik

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;