poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Grad bramek przed ligą (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni rozegrały ostatni sparing w tym okresie przygotowawczym. Na tydzień przed startem ligi siedlczanie pokonali Mazovię Mińsk Mazowiecki 5:0.

Podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza już od pierwszych minut narzucili swój styl gry i raz po raz atakowali na bramkę Mazovii. W 6 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę do własne bramki głowa skierował obrońca z Mińska Mazowieckiego. Dwadzieścia minut później Tomasz Grochowski strzałem z bliskiej odległości po ziemi podwyższył prowadzenie. Ostatnią bramkę w pierwszej połowie zdobył w 44 minucie Mateusz Steć, który pokonał golkipera przyjezdnych strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sylwestra Bugi.

Do drugiej odsłony biało-niebiescy przystąpili z sześcioma zmianami w składzie, mimo to gra się nie zmieniła i to Pogoniści rządzili na boisku. W 58 minucie było już 4:0. Piotr Krawczyk strzałem obok wychodzącego bramkarza umieścił piłkę tuż przy słupku. Wynik w 78 minucie ustalił Cezary Demianiuk, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na zawodniku Pogoni II Siedlce.

04.08.13, 11:20 – (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:0 (3:0)

Bramki: nieznany 6 (s), Tomasz Grochowski 26, Mateusz Steć 44, Piotr Krawczyk 58, Cezary Demianiuk 78 (k)

Grano 45 + 35 minut.

Pogoń II: 12. Karol Budzikur (46, 1. Hubert Radzikowski) – 8. Mariusz Dzienis (46, 15. Adam Chojecki), 11. Mateusz Steć (74, 16. Mateusz Padysz), 16. Mateusz Padysz (60, 10. Sylwester Buga), 22. Robert Kwiatkowski (64, 17. Michał Czarczyński) – 2. Tomasz Grochowski (46, 6. Mateusz Janusiewicz), 3. Marcin Paczkowski, 10. Sylwester Buga (46, 11. Tomasz Nieścieruk), 7. Wiktor Lach (46, 14. Bartosz Kaszubowski), 18. Hubert Tomalski (46, 8. Piotr Krawczyk) – 6. Cezary Demianiuk