poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Sportowiec Tygodnia #50

Wybieramy najlepszego sportowca tygodnia za okres 16 wrzesień – 6 październik. Kandydatów do wygranej mamy rekordowo dużo!

Ostatni weekend obfitował w sukcesy naszych drużyn, stąd też nominacje przedstawicieli poszczególnych zespołów w naszym typowaniu.

Nominacje:

Andrzej Chmielewski – 14 bramek rzuconych w wygranym meczu II ligi w Warszawie z tamtejszym AZS AWF to wystarczająca rekomendacja, by znaleźć się w gronie nominowanych.

Adam Czerkas – jak dużą rolę odgrywa, pokazał w meczu z Legionovią Legionowo. Dwa jego gole miały znaczący wpływ na końcową wygraną Pogoni 4:2.

Karol Dębski – jego wszechstronność w meczu z ASZ AWF Kraków przyczyniła się do zwycięstwa SKK 79:61. 22 punkty, 22 zbiórki, 6 asyst, 3 przechwyty – więcej dodawać nie trzeba.

Tomasz Gasik – po raz kolejny udowodnił, że jest istotnym ogniwem w drużynie prowadzonej przez Stanisława Więciorka. Jego team wygrał w Łodzi z Budowlanym 26:5, a Gasik zdobył w tym meczu 11 pkt.

Mateusz Jasiński – przyjmujący KPS był nad wyraz widoczny podczas inauguracyjnego zwycięskiego (3:1) meczu KPS z Kęczaninem Kęty w nowym sezonie I ligi.

Piotr Krawczyk – zaliczył hat tricka w spotkaniu IV ligi z PKS Radość. Dzięki takiemu wkładowi goli zespół rezerw Pogoni wygrał 6:0.

Elżbieta Mukosiej – wyróżniająca się zawodniczka MKK Siedlce w wygranym spotkaniu z GTK Gdynia. Zdobyła 16 punktów, zanotowała 4 zbiórki i 3 asysty.

Karol Prus-Strowski – nie zawiódł w meczu I ligi pomiędzy Pogonią, a Wartą Kostrzyn zdobywając komplet punktów.

Głosowanie zakończone!

Sportowcem Tygodnia (16 wrzesień-6 październik) został Tomasz Gasik. Rugbista Pogoni wyprzedził wyjątkowo liczną grupę konkurentów. Gratulujemy i zapraszamy do głosowania w kolejnej edycji.

Wyniki głosowania:
1. Tomasz Gasik – 39 głosów
2. Andrzej Chmielewski – 23 głosy
3. Mateusz Jasiński – 19 głosów
4. Elżbieta Mukosiej – 16 głosów
5. Adam Czerkas – 15 głosów
6. Piotr Krawczyk – 10 głosów
7. Karol Dębski – 4 głosy
8. Karol Prus-Strowski – 1 głos

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

coś mało tych asyst u pani Mukosiej.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;