niedziela, 16 czerwca 2024r.

Regionalni snajperzy

Przerwa w rozgrywkach to czas, gdzie wszędzie można napotkać przeróżne podsumowania oraz statystyki. My, przedstawimy czołówki klasyfikacji strzelców od II ligi do Klasy B drużyn z Siedlec oraz regionu.

II liga (gr. wschodnia)
12 goli – Adrian Paluchowski (Znicz Pruszków);
11 goli – Konrad Nowak (Wisła Puławy), Maciej Tataj (Motor Lublin);
10 goli – Piotr Prędota (Stal Rzeszów);
9 goli – Wojciech Dziadzio (Limanovia Limanowa), Leândro (Radomiak Radom);
8 goli – Wojciech Reiman (Stal Stalowa Wola);
7 goli – Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Sebastian Łętocha (Stal Mielec), Marcin Truszkowski (Siarka Tarnobrzeg), Krystian Wójcik (Pogoń Siedlce);
6 goli – Mariusz Solecki (Pelikan Łowicz), Łukasz Zaniewski (Pogoń Siedlce).

IV liga (gr. lubelska)
19 goli – Paweł Myśliwiecki (Hetman Żółkiewka);
18 goli – Łukasz Giza (Powiślak Końskowola);
12 goli – Wojciech Kępka (Ruch Ryki), Krystian Mroczek (Victoria Żmudź), Jacek Ziarkowski (Sparta Rejowiec Fabryczny);
11 goli – Krzysztof Gransztof (Ruch Ryki), Damian Koprucha (Hetman Żółkiewka), Robert Wagner (Victoria Żmudź);
10 goli – Michał Botwina (Orlęta Łuków);
9 goli – Mateusz Kamola (Ruch Ryki), Kamil Oziemczuk (Górnik II Łęczna);
7 goli – Paweł Bielak (Orion Niedrzwica Duża), Bartosz Bodys (Sparta Rejowiec Fabryczny), Dariusz Dziewulski (Orlęta Łuków), Artur Gaj (Orlęta Łuków), Artur Sadowski (Lewart Lubartów);
6 goli – Wojciech Sawicki (Opolanin Opole Lubelskie), Damian Szpak (Górnik II Łęczna), Arkadiusz Wróbel (Unia Krzywda).

IV liga (gr. mazowiecka, południowa)
15 goli – Emil Wrażeń (Sparta Jazgarzew);
12 goli – Marcin Dębowski (Mszczonowianka Mszczonów);
9 goli – Rafał Gajowniczek (Okęcie Warszawa), Piotr Krawczyk (Pogoń II Siedlce), Przemysław Śliwiński (Orzeł Wierzbica);
8 goli – Adrian Wiercioch (Okęcie Warszawa);
7 goli – Dominik Dukalski (PKS Radość);
6 goli – Cezary Demianiuk (Pogoń II Siedlce), Eugeniusz Kołodziejczyk (Energia Kozienice), Kamil Kucharski (Józefovia Józefów), Piotr Nawrocki (Mszczonowianka Mszczonów).

IV liga (gr. mazowiecka, północna)
17 goli – Mariusz Kopecki (Błękitni Raciąż);
13 goli – Michał Strzałkowski (Polonia Warszawa);
12 goli – Marek Kaliszewski (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Rafał Komosa (Czarni Węgrów), Damian Matusiak (MKS Ciechanów);
10 goli – Paweł Dzbeński (Korona Ostrołęka), Dorian Zając (Naprzód Skórzec);
8 goli – Piotr Augustyniak (Bug Wyszków), Michał Nosek (Korona Ostrołęka);
7 goli – Adrian Kowalski (MKS Ciechanów), Paweł Madej (KS Łomianki), Marcin Tomczak (Mławianka Mława), Patryk Tosik (MKS Ciechanów), Piotr Zacheja (Ostrovia Ostrów Mazowiecka);
6 goli – Bartłomiej Dębicki (Błękitni Gąbin), Damian Gałązka (Bug Wyszków), Bartłomiej Grzelak (Wisła II Płock), Tomasz Kamiński (Wkra Żuromin), Paweł Olszewski (MKS Przasnysz), Kacper Starek (Bzura Chodaków).

Liga okręgowa (gr. Siedlce)
18 goli – Michał Bondara (Tygrys Huta Mińska), Marcin Siedlecki (Podlasie Sokołów Podlaski);
16 goli – Rafał Słowik (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Michał Wiśnioch (Zryw Sobolew);
12 goli – Jarosław Krajewski (Mazovia Mińsk Mazowiecki);
11 goli – Maciej Mistewicz (Watra Mrozy);
10 goli – Daniel Kuć (Tygrys Huta Mińska);
8 goli – Kamil Garwoliński (ŁKS Łochów), Mateusz Omieciuch (Podlasie Sokołów Podlaski), Daniel Serwatka (Watra Mrozy), Andrzej Sieradzki (Fenix Siennica), Sebastian Wereszczak (Victoria Kałuszyn);
7 goli – Przemysław Jasiński (Wektra Zbuczyn);
6 goli – Łukasz Gagaska (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Mateusz Kozioł (Orzeł Łosice), Dariusz Osica (Fenix Siennica), Piotr Sobótka (Mazovia Mińsk Mazowiecki).

Klasa A (gr. Siedlce)
9 goli – Maciej Sadocha (Tęcza Stanisławów), Michał Wadas (Jutrzenka Cegłów);
7 goli – Jakub Borkowski (Liwia Łochów), Dżamal Hawari (Miedzanka Miedzna), Rafał Polkowski (Jastrząb Żeliszew);
6 goli – Damian Aluchnia (Orzeł Unin), Mariusz Kopacz (LKS Ostrówek), Adrian Strąk (Błękitni Stoczek Węgrowski), Rafał Wieliczko (Tajfun Jartypory).

Klasa B (gr. Siedlce)
16 goli – Krzysztof Karasiński (Kolektyw Oleśnica), Marcin Wojtczuk (Kosovia Kosów Lacki);
12 goli – Rafał Grabowski (Świt Barcząca), Marcin Utnicki (ULKS Gołąbek);
11 goli – Marcin Domański (LZS Starawieś);
9 goli – Jakub Okowańczuk (Kosovia Kosów Lacki), Piotr Zadrożny (Olimpia Latowicz);
8 goli – Kamil Stanisławowski (Kolektyw Oleśnica), Mateusz Nakonieczny (Zryw II Sobolew);
6 goli – Mariusz Cabaj (ULKS Gołąbek), Mariusz Mistewicz (Świt Barcząca), Kamil Niewiatowski (Legion Grębków), Krzysztof Żochowski (Kosovia Kosów Lacki).

 

źródło: własne / lubgol.pl / 90minut.pl / lkslochow.futbolowo.pl / Tęcza Stanisławów / Błękitni Gąbin / Okęcie Warszawa / Kosovia Kosów Lacki; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;