poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Mariusz Dzienis odchodzi z Pogoni

33-letni skrzydłowy Mariusz Dzienis rozwiązał umowę z siedlecką Pogonią, która miała obowiązywać do końca bieżącego sezonu.

Wychowanek Jagiellonii Białystok zagrał w 29 spotkaniach ligowych biało-niebieskich, w których strzelił jedną bramkę. Mariusz Dzienis zagrał w dwóch meczach ogólnopolskiego Pucharu Polski i również zanotował jedno trafienie.


Poza Dzienisem w Pogoni nie zobaczymy już Wiktora Lacha. 22-letni napastnik grał w Siedlcach 1,5 roku. Przez ten czas wystąpił w 13 meczach II ligi i nie zdobył żadnej bramki. Ponadto grał w PP, gdzie w 4 meczach dwa razy udało mu się pokonać bramkarza przeciwników.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. Pogoń próbuje wejść do I ligi a pozbywa się tak wartościowych i doświadczonych graczy, szkoda

  2. Nie wiesz – nie komentuj.

    Dzienis pochodzi z Bialegostoku i chcial juz tam osiasc na stałe.Dosc bliskie polozenie Suwałk – bo tam wlasnie przechodzi – pozwoli mu na to.

    Lach sie nie sprawdził i tyle.

  3. Z Białegostoku do Suwałk jest 123 kilometry, z Białegostoku do Siedlec 170 kilometrów. Odległość w jednym i drugim przypadku nie jest bliska, a różnica 47 kilometrów to max.40 minut jazdy samochodem czy np.Busem. Pisanie ,….”dość bliskie położenie Suwałk” jest w tym przypadku śmiesznym argumentem. Powód jest zupełnie inny. Pogoń nie była zainteresowana podpisaniem kolejnego kontraktu z Dzienisem.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;