piątek, 1 marca 2024r.

Sportowiec Roku #2013

W drugiej edycji naszego plebiscytu nominowanych jest 45 sportowców. Teraz wszystko w rękach naszych czytelników, którzy dokonają wyboru najbardziej popularnego sportowca 2013 roku.

W zeszłym roku zwycięzcą naszego plebiscytu został Mateusz Lament. W tym roku rugbista Pogoni nie obroni tytułu, ponieważ nie znalazł się wśród 45 nominowanych. Pretendenci do tytułu trafili na listę w jeden z trzech sposobów: 1. wygranie jednego z cotygodniowych konkursów na Sportowca Tygodnia, 2. odpowiednio wysoka liczba nominacji na ST, 3. autonomiczna decyzja redakcji SportSiedlce.pl.

Nie ingerowaliśmy przesadnie w wybory naszych czytelników. Dodaliśmy jedynie kilka nazwisk, które naszym zdaniem powinny mieć szansę powalczyć o tytuł Sportowca Roku. Decyzja o tytule należy do naszych czytelników, więc jest to bardziej konkurs na najbardziej popularnego zawodnika niż na najlepszego.

Kilka zasad odnośnie sposobu wyboru Sportowca Roku. Głosowanie będzie przebiegało w dwóch turach. W pierwszym etapie (24-30 grudnia) każda osoba wybierze swojego faworyta w ankiecie. Najlepsza 10 powalczy w II turze (31 grudnia-3 stycznia) na Facebooku o końcowy laur.

W zamieszczonej poniżej ankiecie można oddać jeden głos. Program jest wyczulony na różne oszustwa, więc radzimy głosować uczciwie. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości lub wykrycia oszustwa redakcja zastrzega sobie prawo do ostatecznych rozstrzygnięć.

DODAJ KOMENTARZ

18 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Najlepszy kopacz. 😉

🙂

EMIL KOŻUCHOWSKI !!!!

xDD

Tomek Biernacki

Szanowna Redakcjo. Po co na tej liście jest boruc? Przecież to nie Polak, a tym bardziej siedlczanin. Cham jakich mało a wy go jeszcze nominujecie do sportowca roku!!!!!!!!!!!!!!!! Zgłąszam obywatelski postulat. WYKREŚLIĆ CHAMA BORUCA Z LISTY.

Glosujemy na Damiana Duka !!!!!!

Natalia Chacińska , doceńcie to co zrobiła …

Marcin Nędzi

Bartek Kaszubowski !

!!!!Marta Urbaniak!!!!

Karol Dębski

AGNIESZKA KRZYWOŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sandra Pachnik

Tomek Biernacki

Tomasz Biernacki

Sandra Pachnik

Natalia Chacińska

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;